Opinie o Nas
Eduarena - Księgarnia Językowo - Edukacyjna Zarejestruj się lub Zaloguj się
Koszyk
 
 

Pracownia Organizacji Robót Budowlanych Kwalifikacja B.33. Podręcznik do Nauki Zawodu Technik Budownictwa

W magazynie
SKU
9788302167980
SKU 9788302167980
Wydawnictwo Wydawnictwa Szkolne i Pedagogiczne
Autor Tadeusz Maj
Data Wydania 2017
Oprawa Miękka
Ilość stron 180
Nasza cena 47,04 zł Normalna cena 55,35 zł
Produkt w magazynie Wysyłamy w ciągu 24h
Publikacja przeznaczona do praktycznego kształcenia w zawodzie technik budownictwa i opracowana z myślą o wykorzystaniu podczas zajęć w pracowniach. Obejmuje materiał z zakresu kwalifikacji B.33. Organizacja i kontrolowanie robót budowlanych.
 
Praktyczna nauka zawodu!
 
„Pracownia…” pomaga opanować umiejętności związane z organizowaniem budowy, posługiwaniem się dokumentacją, dobieraniem sposobów zabezpieczania skarp oraz zabezpieczania i znakowania wykopów.
 
Przyszły technik budownictwa może sprawdzić swoją wiedzę dotyczącą m.in. wykonywania murowanych ścian budynków, konstrukcji stropów czy dachów, a także utrwalić wiadomości na temat zasad organizowania i kontrolowania robót wykończeniowych, remontowo-budowlanych i rozbiórkowych, utrzymywania obiektów budowlanych oraz zarządzania nieruchomościami.
 
Idealna pomoc w przygotowaniach do egzaminu zawodowego. Dzięki kartom pracy z zadaniami praktycznymi można samodzielnie ocenić swoje umiejętności.
Więcej informacji
SKU 9788302167980
Wydawnictwo Wydawnictwa Szkolne i Pedagogiczne
Autor Tadeusz Maj
Data Wydania 2017
Oprawa Miękka
Ilość stron 180
Napisz własną recenzję
Napisz opinię o produkcie:Pracownia Organizacji Robót Budowlanych Kwalifikacja B.33. Podręcznik do Nauki Zawodu Technik Budownictwa
Twoja ocena