Opinie o Nas
Eduarena - Księgarnia Językowo - Edukacyjna Zarejestruj się lub Zaloguj się
Koszyk
 
 

Poznaję i Rozumiem Świat 3. Karty Pracy dla Uczniów z Niepełnosprawnością Intelektualną, dla Przedszkoli i Zespołów Rewalidacyjno-Wychowawczych

W magazynie
SKU
9788371348662
SKU 9788371348662
Wydawnictwo Harmonia
Autor Małgorzata Krukowska, Agnieszka Borowska-Kociemba
Data Wydania 2016
Oprawa Miękka
Nasza cena 29,75 zł Normalna cena 35,00 zł
Jest to jedna z części serii Poznaję i rozumiem świat. Cała seria składa się z 4 teczek i przewodnika dla nauczyciela. Komplet Poznaję i rozumiem świat zaplanowany jest na jeden rok szkolny.

Publikacja jest przeznaczona dla nauczycieli i terapeutów pracujących z dziećmi z niepełnosprawnością intelektualną oraz sprzężeniami w przedszkolach specjalnych i integracyjnych oraz zespołach rewalidacyjno-wychowawczych. Materiał może być także wykorzystywany w pracy z dziećmi wymagającymi wczesnego wspomagania rozwoju.

Praca z kartami angażuje zmysły, w szczególności zmysł dotyku (malowanie palcami, praca z wykorzystaniem różnorodnych mas i materiałów, rozsmarowywanie kleju palcami). Wielkość i realizm materiału graficznego ułatwi dziecku przejście z konkretnych przedmiotów na kartę pracy.
Więcej informacji
SKU 9788371348662
Wydawnictwo Harmonia
Autor Małgorzata Krukowska, Agnieszka Borowska-Kociemba
Data Wydania 2016
Oprawa Miękka
Napisz własną recenzję
Napisz opinię o produkcie:Poznaję i Rozumiem Świat 3. Karty Pracy dla Uczniów z Niepełnosprawnością Intelektualną, dla Przedszkoli i Zespołów Rewalidacyjno-Wychowawczych
Twoja ocena