Opinie o Nas
Eduarena - Księgarnia Językowo - Edukacyjna Zarejestruj się lub Zaloguj się
Koszyk
 
 

Poradnik Montera Elektryka. Tom 3

W magazynie
SKU
9788301187651
SKU 9788301187651
Wydawnictwo Wydawnictwo Naukowo Techniczne
Data Wydania 2016
Oprawa Miękka
Ilość stron 744
129,00 zł
Poprzednie cztery wydania Poradnika montera elektryka cieszyły się dużym zainteresowaniem wśród elektryków z praktyką, a także wśród przygotowujących się do zawodu studentów kierunków elektroenergetycznych i uczniów szkół o takim profilu.

To wcześniej niepublikowany tom 3. Poradnika montera elektryka - nieocenione źródło pomocy w pracy montera elektryka. Liczne wskazówki i praktyczne opisy zawarte w Poradniku pomogą zarówno w pracy, jak również w przygotowywaniu się do egzaminów z przedmiotów związanych z elektrotechniką.

Tom trzeci Poradnika montera elektryka składa się z czterech rozdziałów obejmujących następujące zagadnienia:
  • 1) elektroenergetyczne linie dystrybucyjne (linie napowietrzne, linie kablowe, przyłącza),
  • 2) instalacje elektryczne dla monterów (przewody elektryczne, dobór zabezpieczeń, montaż instalacji elektrycznej, instalacje uziemiające, inteligentne instalacje itd.),
  • 3) instalacje elektryczne w strefach o zwiększonym zagrożeniu pożarem (zabezpieczenia oprzewodowania, bezpieczniki niskiego napięcia, wyłączniki przeciwpożarowe itd.),
  • 4) instalacje elektryczne w strefach zagrożonych wybuchem (urządzenia elektryczne w wykonaniu przeciwwybuchowym, eksploatacja urządzeń w strefach zagrożonych wybuchem).

Poradnik ten skierowany jest przede wszystkim do monterów i techników elektryków, zajmujących się montażem, eksploatacją oraz konserwacją urządzeń i instalacji elektroenergetycznych. Może być również pomocny w nauce studentom kierunków związanych z elektryką i uczniom szkół o profilu elektrycznym i elektroenergetycznym.
Więcej informacji
SKU 9788301187651
Wydawnictwo Wydawnictwo Naukowo Techniczne
Data Wydania 2016
Oprawa Miękka
Ilość stron 744
Napisz własną recenzję
Napisz opinię o produkcie:Poradnik Montera Elektryka. Tom 3
Twoja ocena