Opinie o Nas
Eduarena - Księgarnia Językowo - Edukacyjna Zarejestruj się lub Zaloguj się
Koszyk
 
 

Słuchaj i Mów. Hiszpański. 500 Słów... i Mówisz. Słownictwo na Poziomie A2/B1 + CD

W magazynie
SKU
9788381650151
SKU 9788381650151
Wydawnictwo PONS
Data Wydania 2018
Oprawa Twarda
Ilość stron 120
Nasza cena 12,67 zł Normalna cena 16,91 zł
Produkt w magazynie Wysyłamy w ciągu 24h
Zmienione wydanie bestsellerowego kursu do nauki języka obcego, który doceniło kilkadziesiąt tysięcy czytelników. Jego zaletą jest możliwość dostosowania do indywidualnych preferencji nauczania. Składa się z książki oraz nagrań w postaci płyty z plikami mp3, na której zawarto ponad 4 godziny dialogów, tłumaczeń, objaśnień reguł gramatycznych, nauki słownictwa – czyli wszystkiego, co potrzebne do porozumiewania się w języku obcym. Takie rozwiązanie umożliwia naukę zarówno dla wzrokowców – zwięzły podręcznik ćwiczy praktyczne użycie języka, przedstawia gramatykę i zasady wymowy. Można więc, czytając książkę, równocześnie odsłuchiwać dialogów i ćwiczyć zwroty, wyrażenia oraz pojedyncze słowa. Można również wybrać tryb nauki tylko na podstawie nagrań – są one tak przygotowane, że nie wymagają sięgania po wersję drukowaną. Dzięki temu można uczyć się języka w samochodzie, w drodze do pracy, uczelni czy szkoły. Można też nagrania traktować jako powtórkę materiału, wcześniej przerobionego na podstawie książki. Dlatego z kursem możesz uczyć się języka, kiedy chcesz – jadąc do pracy lub szkoły, w czasie wakacji, na spacerze.

Materiał na poziomie A2/B1. Zarówno uzupełnia kurs „Słuchaj i mów”, jak i może być wykorzystywany jako materiał do niezależnej nauki języka w postaci nauki słownictwa. Pozwala na szybkie opanowanie podstawowego zasobu słów, które umożliwia na porozumiewanie się w tematach, stanowiących aż 80% codziennych rozmów.

Dzięki „500 słów – i mówisz” lepiej wyrazisz swoje myśli w obcym języku, zapamiętasz słowa w kontekście oraz zostaniesz zrozumiany przez rozmówców. Prawie 4 godziny nagrań na dwóch płytach CD umożliwi naukę poprawnej wymowy języka. Ćwiczenia zamykające rozdział utrwalą znajomość słów, a ciekawostki językowe czy kulturowe uprzyjemnią naukę języka z serią PONS. Nauka słownictwa może odbywać się zarówno przy pomocy dołączonej książki jak i wyłącznie ze słuchu. Dzięki temu jest to pozycja polecana wszystkim słuchowcom oraz zabieganym, którzy teraz mogą uczyć się słownictwa w drodze do pracy, szkoły czy uczelni.
Więcej informacji
SKU 9788381650151
Wydawnictwo PONS
Data Wydania 2018
Oprawa Twarda
Ilość stron 120
Napisz własną recenzję
Napisz opinię o produkcie:Słuchaj i Mów. Hiszpański. 500 Słów... i Mówisz. Słownictwo na Poziomie A2/B1 + CD
Twoja ocena