Opinie o Nas
Eduarena - Księgarnia Językowo - Edukacyjna Zarejestruj się lub Zaloguj się
Koszyk
 
 

Obrazkowy Kurs Językowy Angielskiego A1-A2

W magazynie
SKU
9788380633018
SKU 9788380633018
Wydawnictwo PONS
Autor Priscilla Lavodrama
Data Wydania 2017
Oprawa Miękka
Ilość stron 256
Format 209 x 235
Nasza cena 41,16 zł Normalna cena 54,90 zł
Produkt w magazynie Wysyłamy w ciągu 24h
Teraz języka obcego może nauczyć się każdy! Wszystko za sprawą unikatowej metody nauki języka za pomocą ilustracji, znanej z bestsellerowej serii Gramatyk obrazkowych – teraz dostępnej także w specjalnie opracowanych Kursach obrazkowych. Obraz jest wart tysiąca słów – dlatego zagadnienia z języka obcego teraz szybko zapadają w pamięć. Wszystko dzięki odpowiednio dobranym ilustracjom na stronach kursu – zaskakującym, dowcipnym, skłaniającym do refleksji – a przez to lepiej zapamiętywanym. Z kursem nauczysz się mówić! Słuchając autentycznych nagrań dialogów z danego kraju czy pojedynczych słów, szybko osłuchasz się z językiem – by potem samemu bez problemów wskoczyć w buty obcokrajowca. Ćwiczenia wymowy upewnią Cię w przekonaniu, że Twój coraz mniej obcy język brzmi bardzo poprawnie! Rozwiązuj również ćwiczenia językowe – pozwolą Tobie na początku usystematyzować wiedzę, a z czasem staną się fajną rozrywką – jak quiz internetowy z wiedzy ogólnej. Zobacz – zrozum – powtarzaj – mów!

Obrazy są wszędzie wokół nas. Wychodząc naprzeciw temu trendowi, stworzyliśmy nowatorski Obrazkowy kurs językowy angielskiego. Sprawdzi się, jeśli dopiero zaczynasz naukę języka, ale możesz korzystać z niego również, żeby powtórzyć i utrwalić swoją wiedzę.

Oferujemy Ci materiał do nauki zbudowany z 20 rozdziałów, które przygotowują do najpopularniejszych sytuacji z codziennego życia – przedstawianie się czy szukanie mieszkania. W kolejnych rozdziałach poznasz bardziej zaawansowane słownictwo, które sprawi, że poradzisz sobie z rozmowami na trudniejsze tematy – od wizyty u lekarza do wizji przyszłości świata.

Z nami będziesz miał możliwość doskonalenia wymowy i rozumienia ze słuchu dzięki 200 nagraniom, które ułatwią i przyspieszą naukę. Dołączone na płycie transkrypcje wszystkich czytanych tekstów pomogą Ci w rozumieniu słuchanego tekstu.
Więcej informacji
SKU 9788380633018
Wydawnictwo PONS
Autor Priscilla Lavodrama
Data Wydania 2017
Oprawa Miękka
Ilość stron 256
Format 209 x 235
Napisz własną recenzję
Napisz opinię o produkcie:Obrazkowy Kurs Językowy Angielskiego A1-A2
Twoja ocena