Opinie o Nas
Eduarena - Księgarnia Językowo - Edukacyjna Zarejestruj się lub Zaloguj się
Koszyk
 
 

Ponad słowami 2. Podręcznik do Języka Polskiego dla Liceum Ogólnokształcącego i Technikum. Klasa 2 Część 2. Zakres Podstawowy i Rozszerzony + e-testy

W magazynie
SKU
9788326726378
SKU 9788326726378
Wydawnictwo Nowa Era
Autor Małgorzata Chmiel
Data Wydania 2016
Oprawa Miękka
Ilość stron 200
Format 200 x 260
Komunikat specjalny pierwsza_grupa_opisow_d
Nasza cena 28,59 zł Normalna cena 34,50 zł

Podręcznik „Ponad słowami” do klasy 2 część 2, swoim zakresem obejmujący Młodą Polskę i dwudziestolecie międzywojenne. W podręczniku zawarto kompleksowe połączenie nauki historii literatury wraz ze współczesną interpretacją dzieł literackich i innych zjawisk kulturalnych.

"Ponad słowami" to pozycja dla klas ponadpodstawowych przygotowana przez wydawnictwo Nowa Era. Seria jest znana i ceniona przez pedagogów, dzięki temu, że zapewnia skuteczne i systematyczne kształcenie umiejętności sprawdzanych na maturze z języka polskiego.

Podręczniki do nauki języka polskiego doskonale sprawdzają się w liceum ogólnokształcącym oraz technikum. Pozwolą uczniom zapoznać się z kanonem lektur oraz zaprezentują najważniejsze utwory literackie charakterystyczne dla danej epoki. Seria została przygotowana z myślą zarówno o nauce na poziomie podstawowym jak i rozszerzonym i w pełni realizuje podstawę programową MEN.

Publikacje z serii "Ponad słowami" wyróżniają się przejrzystym układem treści. Materiały są uporządkowane i podzielone chronologicznie tak, aby ich nauka nie sprawiała uczniom problemów. Duży nacisk w publikacji położone jest na edukację kulturową - licealiści i uczniowie technikum poznają nie tylko utwory literackie, ale także sztuki teatralne, utwory muzyczne czy też dzieła muzyczne i filmowe. Podręczniki zostały tak skonstruowane, by ułatwić przypomnienie wiadomości z poprzednich klas i zachęcić uczniów do dyskusji o kulturze i historii literatury polskiej.

Dużym plusem "Ponad słowami" jest kompleksowe przygotowanie do matury - do części pisemnej jak i ustnej. Seria wzbogacona jest o materiały multimedialne wspierające zdobywanie wiedzy i zrozumienie tematu.


W serii "Ponad słowami" ukazały się następujące publikacje


Podręczniki:


Maturalne Karty Pracy:

Więcej informacji
SKU 9788326726378
Wydawnictwo Nowa Era
Autor Małgorzata Chmiel
Data Wydania 2016
Oprawa Miękka
Ilość stron 200
Format 200 x 260
Komunikat specjalny pierwsza_grupa_opisow_d
Napisz własną recenzję
Napisz opinię o produkcie:Ponad słowami 2. Podręcznik do Języka Polskiego dla Liceum Ogólnokształcącego i Technikum. Klasa 2 Część 2. Zakres Podstawowy i Rozszerzony + e-testy
Twoja ocena