Eduarena - Księgarnia Językowo - Edukacyjna Zarejestruj się lub Zaloguj się
Koszyk

Polski Krok po Kroku A2. Ćwiczenia

W magazynie
SKU
9788393073153
SKU 9788393073153
Wydawnictwo Glossa
Autor Iwona Stempek, Anna Stelmach
Data Wydania 2014
Oprawa Miękka
Nasza cena 56,61 zł Normalna cena 62,90 zł
Produkt w magazynie Wysyłamy w ciągu 24h
Bogaty zestaw starannie wyselekcjonowanych ćwiczeń, które doskonale uzupełniają treści wprowadzane w podręczniku. Urozmaicona forma zadań i funkcjonalna grafika dopełniająca ich treści sprawią, że nikt nie będzie się nudził z tą książką. Wiele ćwiczeń bazuje na dialogach i rozbudowanych tekstach: legendach, opisach świąt i tradycji, wywiadach, sondach ulicznych, wypowiedziach różnych osób na tematy dotyczące różnorodnych problemów dzisiejszego świata. Wszystkie teksty również w wersji audio - na dołączonej do książki płycie znajduje się 127 nagrań! Pracując z tak różnorodnym materiałem, łatwo zapomnieć, że to zbiór zadań mających na celu utrwalenie bądź poszerzenie zasobu słownictwa, automatyzację konstrukcji gramatycznych i przede wszystkim udoskonalenie poziomu znajomości polskiego, poprzez rozwijanie wszystkich kompetencji językowych.
Z zeszytem ćwiczeń przygotujesz urozmaicone i ciekawe zajęcia.
Dołączona do książki płyta zawiera 127 nagrań w formacie mp3. Warto tu nadmienić, że naturalny i współczesny język dialogów - to niewątpliwy atut całej serii „POLSKI krok po kroku”. Dodatkowo nagrania te mogą stanowić bazę inspirującą nauczycieli do konstruowania swoich własnych materiałów.
Zakup tej pozycji to także dostęp do platformy e-learningowej e-polish. Student zyskuje możliwość korzystania z dodatkowych 300 ćwiczeń w wersji elektronicznej. Nauczyciele docenią zapewne sześciomiesięczny dostęp do portalu, gdzie oprócz imponującej bazy ćwiczeń (ponad 7000) i materiałów audio znajdą podręcznik nauczyciela z praktycznymi wskazówkami, gry i zabawy językowe, komentarz gramatyczny oraz testy do każdej lekcji.
Więcej informacji
SKU 9788393073153
Wydawnictwo Glossa
Autor Iwona Stempek, Anna Stelmach
Data Wydania 2014
Oprawa Miękka