Eduarena - Księgarnia Językowo - Edukacyjna Zarejestruj się lub Zaloguj się
Koszyk

Polski Krok po Kroku A1. Podręcznik

W magazynie
SKU
9788393073108
SKU 9788393073108
Wydawnictwo Glossa
Autor Iwona Stempek, Anna Stelmach
Data Wydania 2010
Oprawa Miękka
Ilość stron 182
Nasza cena 80,91 zł Normalna cena 89,90 zł
Produkt w magazynie Wysyłamy w ciągu 24h
Podręcznik krok po kroku wprowadza rozpoczynającego naukę studenta w tajniki polskiej mowy. Napisany wyłącznie po polsku, by od razu zanurzyć go w nowym języku. Przemyślana konstrukcja dialogów i tekstów, których bohaterowie wyjaśniają poszczególne słowa i zwroty, a także świetna grafika ilustrująca teksty i ćwiczenia sprawiają, że uczący się szybko podejmuje wyzwanie posługiwania się na zajęciach wyłącznie językiem polskim. Wprowadzane w kontekście zagadnienia gramatyczne, przejrzyste i usystematyzowane tabele oraz różnorodność ćwiczeń pozwolą studentowi oswoić niełatwą gramatykę polską w praktyce. Zamiast żmudnych odmian – propozycje dialogów i zadań komunikacyjnych. Bogactwo leksyki i obrazowe zestawienia tematyczne od pierwszych rozdziałów budują pokaźny zasób słów, a tym samym poczucie pewności siebie – klucz do swobodnej komunikacji.
Studenci szybko zaczynają mówić i myśleć po polsku
Książka zawiera ponad 200 minuty nagrań w formacie mp3 (do pobrania na e-polish.eu). Warto tu nadmienić, że naturalny i współczesny język dialogów - to niewątpliwy atut całej serii „POLSKI krok po kroku”. Dodatkowo nagrania te mogą stanowić bazę inspirującą nauczycieli do konstruowania swoich własnych materiałów.
Jako pierwsze na rynku e-coursebooki, stwarzają szerokie możliwości studentom i nauczycielom
Studenci mogą używać podręcznika do samodzielnej nauki, gdyż online udostępnione są: tłumaczenia poleceń, klucz do ćwiczeń oraz multimedialny słownik. Nauczyciel znajdzie w wersji online szereg materiałów uzupełniających (ponad 7000): tekstów, ćwiczeń, nagrań, gier komunikacyjnych, testów, komentarzy i tabel gramatycznych oraz tematyczne zestawienie słownictwa.
Więcej informacji
SKU 9788393073108
Wydawnictwo Glossa
Autor Iwona Stempek, Anna Stelmach
Data Wydania 2010
Oprawa Miękka
Ilość stron 182