Opinie o Nas
Eduarena - Księgarnia Językowo - Edukacyjna Zarejestruj się lub Zaloguj się
Koszyk
 
 

Podwozia i Nadwozia Pojazdów Samochodowych 2. Układy Hamulcowy i Kierowniczy, Zawieszenie Oraz Nadwozie. Podręcznik. Technikum

W magazynie
SKU
9788320618266
SKU 9788320618266
Wydawnictwo WKŁ
Autor Marek Gabryelewicz
Data Wydania 2011
Oprawa Miękka
Ilość stron 576
Format 165 x 235
60,20 zł
Podręcznik dopuszczony do użytku szkolnego przez ministra właściwego do spraw oświaty i wychowania i wpisany do wykazu podręczników przeznaczonych do kształcenia w zawodach do nauczania zawodu technik pojazdów samochodowych (symbol cyfrowy 311[52]) na poziomie technikum i szkoły policealnej. Rok dopuszczenia do użytku szkolnego MEN 2010.

Druga część podręcznika poświęconego budowie podwozi i nadwozi samochodowych. Przedstawiono w niej budowę i działanie układów hamulcowego, kierowniczego i jezdnego oraz zawieszenia i nadwozia wraz z układami bezpieczeństwa i komfortu jazdy, jak również zagadnienia dotyczące ram nośnych, przyczep, naczep i motocykli. Opisano zasady diagnostyki, obsługi i napraw omawianych elementów oraz stosowane narzędzia i materiały eksploatacyjne. Materiał nauczania bogato zilustrowano przykładami nowoczesnych rozwiązań konstrukcyjnych i technologicznych oraz schematami blokowymi obrazującymi tok postępowania podczas oceny stanu technicznego i poszukiwania przyczyn niesprawności pojazdu. Na końcu każdego rozdziału zamieszczono ćwiczenia i testy kontrolne (z prawidłowymi odpowiedziami na końcu książki), umożliwiające sprawdzenie stopnia opanowania podanych wiadomości.

Odbiorcy podręcznika: uczniowie kształcący się w zawodzie technik pojazdów samochodowych, uczniowie szkół o pokrewnym profilu kształcenia, osoby zdobywające kwalifikacje zawodowe w ramach kształcenia pozaszkolnego oraz zajmujące się działalnością praktyczną w zakresie techniki samochodowej.
Więcej informacji
SKU 9788320618266
Wydawnictwo WKŁ
Autor Marek Gabryelewicz
Data Wydania 2011
Oprawa Miękka
Ilość stron 576
Format 165 x 235
Napisz własną recenzję
Napisz opinię o produkcie:Podwozia i Nadwozia Pojazdów Samochodowych 2. Układy Hamulcowy i Kierowniczy, Zawieszenie Oraz Nadwozie. Podręcznik. Technikum
Twoja ocena