Eduarena - Księgarnia Językowo - Edukacyjna Zarejestruj się lub Zaloguj się
Koszyk

Podstawy zarządzania organizacjami

W magazynie
SKU
9788301194802
SKU 9788301194802
Wydawnictwo Wydawnictwo Naukowe PWN
Autor Ricky W. Griffin
Data Wydania 2022
Oprawa Miękka
Ilość stron 744
Nasza cena 120,60 zł Normalna cena 134,00 zł
Produkt w magazynie Wysyłamy w ciągu 24h
Zamierzasz zrobić karierę w biznesie? Szukasz interesującej książki, która pomoże Ci zrealizować ten plan? Sięgnij po pozycję zatytułowaną "Podstawy zarządzania organizacjami", której autorem jest Griffin W. Ricky.

Książka pt. "Podstawy zarządzania organizacjami" jest nową wersją pozycji już dobrze znanej na rynku. Autor pozostawił w lekturze wszystkie istotne fragmenty, które przyczyniły się do popularności książki i pomogły w praktyce jej czytelnikom. Zdecydował się jednak wzbogacić ją o nowe treści. Poczynił tym samym bardzo dobry krok, ponieważ dzięki temu lektura i wiedza w niej zawarta zyskały na aktualności. W książce można znaleźć m.in. przewidywania dotyczące tego, jak będzie wyglądać zarządzanie oraz działalność gospodarcza w przyszłości.

Duży nacisk autor kładzie na etykę w wielu aspektach pracy, m.in. etycznego zachowania osób zajmujących wyższe stanowiska. Nie zabrakło treści dotyczących technologii informacyjnej oraz globalnego zarządzania. Autor ukazuje też, jak ważne jest to, by mieć pod ścisłą kontrolą finanse firmy. W książce pojawiają się analizy badań, które zostały wykonane w ostatnim czasie. Lektura jest prawdziwą gratką dla osób interesujących się biznesem, np. studentów powiązanych z nim kierunków.
Więcej informacji
SKU 9788301194802
Wydawnictwo Wydawnictwo Naukowe PWN
Autor Ricky W. Griffin
Data Wydania 2022
Oprawa Miękka
Ilość stron 744