Opinie o Nas
Eduarena - Księgarnia Językowo - Edukacyjna Zarejestruj się lub Zaloguj się
Koszyk
 
 

Wykonywanie Robót Zbrojarskich i Betoniarskich. Kwalifikacja BUD.01. Szkoła Ponadpodstawowa. Podręcznik do Nauki Zawodu Betoniarz-Zbrojarz, Technik Budownictwa

W magazynie
SKU
9788302187667
SKU 9788302187667
Wydawnictwo Wydawnictwa Szkolne i Pedagogiczne
Autor Mirosław Kozłowski
Data Wydania 2019
Oprawa Miękka
Nasza cena 44,95 zł Normalna cena 52,90 zł
Produkt w magazynie Wysyłamy w ciągu 24h
Z podręcznika dowiesz się, jakie są zasady wykonywania konstrukcji żelbetowych monolitycznych. Poznasz właściwości mieszanki betonowej i materiały stosowane w zbrojeniu: rodzaje prętów zbrojeniowych, siatek i szkieletów. Zdobędziesz także wiedzę niezbędną do trafnego doboru narzędzi i materiałów do realizacji poszczególnych zadań związanych z wykonywaniem i remontowaniem konstrukcji żelbetowych monolitycznych. Poznasz różne rodzaje deskowań, nauczysz się ich stosowania i układania w nich mieszanki betonowej. Po zakończeniu nauki nieobce ci będą podstawy dokonywania przedmiaru robót betoniarsko-zbrojarskich, zasady ich odbioru i rozliczania.

Liczne ilustracje pomogą ci zrozumieć zagadnienia poruszane w podręczniku, a stopień opanowania materiału sprawdzisz dzięki rozmaitym pytaniom i poleceniom umieszczonym na końcu podrozdziałów i rozdziałów.

Wykaz najważniejszych terminów i pojęć technicznych w językach polskim, angielskim i niemieckim pozwoli ci z powodzeniem przygotować się do pracy w firmach zagranicznych.
Więcej informacji
SKU 9788302187667
Wydawnictwo Wydawnictwa Szkolne i Pedagogiczne
Autor Mirosław Kozłowski
Data Wydania 2019
Oprawa Miękka
Napisz własną recenzję
Napisz opinię o produkcie:Wykonywanie Robót Zbrojarskich i Betoniarskich. Kwalifikacja BUD.01. Szkoła Ponadpodstawowa. Podręcznik do Nauki Zawodu Betoniarz-Zbrojarz, Technik Budownictwa
Twoja ocena