Opinie o Nas
Eduarena - Księgarnia Językowo - Edukacyjna Zarejestruj się lub Zaloguj się
Koszyk
 
 

Repetytorium + testy. Egzamin zawodowy. Kwalifikacja BD.29, BUD.01/BUD.08/BUD.12 Technik budownictwa

W magazynie
SKU
9788302188817
SKU 9788302188817
Wydawnictwo Wydawnictwa Szkolne i Pedagogiczne
Autor Tadeusz Maj, Mirosław Kozłowski, Mirosława Popek
Data Wydania 2020
Oprawa Miękka
Ilość stron 392
Nasza cena 47,04 zł Normalna cena 55,35 zł
Produkt w magazynie Wysyłamy w ciągu 24h
Niezbędny, by dobrze przygotować się do egzaminu zawodowego z kwalifikacji BD.29, BUD.01, BUD.08 i BUD.12 w ramach zawodu technik budownictwa. Pierwsze repetytorium, które przedstawia materiał do wszystkich zawodów stanowiących podbudowę dla zawodu technik budownictwa, dzięki czemu może służyć także osobie, która rozpoczyna pracę w zawodzie.

Repetytorium w uporządkowanej formie zbiera najważniejsze wiadomości, których znajomość jest wymagana od kandydatów do zawodu. Uczeń znajdzie tu informacje m.in. o wykonywaniu murowanych konstrukcjach budowlanych, o sposobie kładzenia tynku i jego rodzajach, o przygotowywaniu zbrojenia oraz mieszanki betonowej, o montowaniu konstrukcji stalowych, żelbetowych, drewnianych, a także o przedmiarowaniu wszystkich opisanych konstrukcji budowlanych. Duża liczba ilustracji ułatwia zrozumienie trudniejszych treści i ćwiczy umiejętność odczytywania rysunków, która może być sprawdzana podczas obu części egzaminu. Przykłady tabel uczą korzystania z katalogów nakładów, które są niezbędnym narzędziem w nauce i pracy technika budownictwa.

Załączony przykładowy arkusz egzaminacyjny do kwalifikacji BD.29 z 40 pytaniami typowymi dla części pisemnej i zadaniem do wykonania odpowiadającym poleceniu z części praktycznej to świetny sposób na oswojenie się z formułą egzaminu.

Dodatkowe 4 testy reprezentują pytania do różnych kwalifikacji – po jednym do BD.29, BUD.01, BUD.08 i BUD.12. Również 5 zadań przypisanych zostało do odpowiednich kwalifikacji. Cały materiał wzorowany jest na zadaniach egzaminacyjnych i pozwala sprawdzić uczniowi poziom jego wiedzy i umiejętności.

Do wszystkich testów dołączono odpowiedzi, zaś do zadań – kryteria oceniania, które podpowiadają, na co należy zwrócić szczególną uwagę w trakcie wykonywania zadań praktycznych.

Repetytorium pozwala powtórzyć wiadomości, przećwiczyć umiejętności i sprawdzić wiedzę przed egzaminem zawodowym.
Więcej informacji
SKU 9788302188817
Wydawnictwo Wydawnictwa Szkolne i Pedagogiczne
Autor Tadeusz Maj, Mirosław Kozłowski, Mirosława Popek
Data Wydania 2020
Oprawa Miękka
Ilość stron 392
Napisz własną recenzję
Napisz opinię o produkcie:Repetytorium + testy. Egzamin zawodowy. Kwalifikacja BD.29, BUD.01/BUD.08/BUD.12 Technik budownictwa
Twoja ocena