Opinie o Nas
Eduarena - Księgarnia Językowo - Edukacyjna Zarejestruj się lub Zaloguj się
Koszyk
 
 

Organizacja i kontrola robót budowlanych oraz sporządzanie kosztorysów Kwalif. BUD.14 Podr. Część 1

W magazynie
SKU
9788302190810
SKU 9788302190810
Wydawnictwo Wydawnictwa Szkolne i Pedagogiczne
Autor Beata Bisaga, Maria Jolanta Bisaga
Data Wydania 2020
Oprawa Miękka
Ilość stron 368
Nasza cena 52,28 zł Normalna cena 61,52 zł
Produkt w magazynie Wysyłamy w ciągu 24h
Podręcznik wprowadza w zagadnienia dotyczące mechaniki budowli. Omawia szczegółowo statykę sił, typy układów sił, zasady sporządzania wykresów sił przekrojowych. Przedstawia belki statycznie wyznaczalne i niewyznaczalne, łuki oraz kratownice. Publikacja wyczerpująco opisuje organizację robót wykończeniowych, ze szczególnym naciskiem na prace tynkarskie. Omawia także zasady organizacji pracy, planowania czynności, sporządzania harmonogramów.

Liczne ilustracje i przykłady pomagają w zrozumieniu trudniejszych treści. Podręcznik zawiera przykładową dokumentację potrzebną na różnych etapach prowadzenia robót, która oswaja z rzeczywistością pracy w zawodzie. Każdy rozdział zawiera podsumowanie najważniejszych wiadomości oraz liczne pytania i polecenia, które sprawdzają poziom opanowania materiału. Na uwagę zasługują także zadania przekrojowe wymagające od ucznia zastosowania zdobytej wiedzy z wielu dziedzin.

Na końcu, prócz znanego i cenionego wykazu terminów, znajduje się także słowniczek potrzebnych zwrotów przetłumaczonych na języki angielski i niemiecki.
Więcej informacji
SKU 9788302190810
Wydawnictwo Wydawnictwa Szkolne i Pedagogiczne
Autor Beata Bisaga, Maria Jolanta Bisaga
Data Wydania 2020
Oprawa Miękka
Ilość stron 368
Napisz własną recenzję
Napisz opinię o produkcie:Organizacja i kontrola robót budowlanych oraz sporządzanie kosztorysów Kwalif. BUD.14 Podr. Część 1
Twoja ocena