Opinie o Nas
Eduarena - Księgarnia Językowo - Edukacyjna Zarejestruj się lub Zaloguj się
Koszyk
 
 

Elementarz Odkrywców. Klasa 3. Podręcznik Część 4. Szkoła Podstawowa

W magazynie
SKU
9788326735752
SKU 9788326735752
Wydawnictwo Nowa Era
Autor Ewa Hryszkiewicz, Barbara Stępień, Joanna Winiecka-Nowak
Data Wydania 2019
Oprawa Miękka
Ilość stron 80
Format 200 x 270
Nasza cena 16,64 zł Normalna cena 18,50 zł
Produkt w magazynie Wysyłamy w ciągu 24h
Podręcznik z serii „Elementarz odkrywców" do klasy 3, część 4 prowadzi dalej ucznia przez świat edukacji polonistycznej, społecznej i przyrodniczej. Pomaga w tworzeniu właściwych postaw społecznych oraz systemu wartości, wspiera dziecko w radzeniu sobie z uczuciami i nazywaniem emocji.

Kształtuje dziecięcy świat wartości poprzez wychowawcze teksty, inspirujące do twórczej rozmowy i wyciągania wniosków.

Wspiera w doskonaleniu umiejętności czytania i słuchania ze zrozumieniem dzięki specjalnie dobranym różnego rodzaju tekstom: 1. tekst podstawowy dla wszystkich dzieci – większa czcionka, kolor czarny; 2. tekst do słuchania ze zrozumieniem (oznaczone ikoną Wspólne słuchanie).

Kształtuje kompetencje społeczne i inteligencję emocjonalną dzięki cyklowi Między nami, którego teksty pozwalają rozpoznawać i nazywać emocje, wartości i postawy.

Rozwija samodzielność dziecka oraz umiejętność współdziałania. Stopniowo wprowadza różne formy wypowiedzi ustnych i pisemnych, krok po kroku przygotowując dziecko do samodzielnego pisania tekstów w czwartej klasie – kurs Sztuka pisania (opis, zaproszenie, życzenia, notatka, opowiadanie).

Wprowadza dziecko w świat nauki o języku w ramach kursu Nasz język polski oraz w świat ortografii w ramach cyklu Potyczki ortograficzne.

Zaciekawia i pobudza wyobraźnię bogatą różnorodną szatą graficzną. Pozwala bliżej poznać świat przyrody i uczy szacunku do otaczającego nas świata na stronach Przygody przyrody.

Umożliwia zrozumienie i zapamiętanie treści przyrodniczych, zachęca do obserwacji świata przyrody oraz ułatwia rozumienie w nim roli człowieka dzięki bogactwu realistycznych zdjęć.
Więcej informacji
SKU 9788326735752
Wydawnictwo Nowa Era
Autor Ewa Hryszkiewicz, Barbara Stępień, Joanna Winiecka-Nowak
Data Wydania 2019
Oprawa Miękka
Ilość stron 80
Format 200 x 270
Napisz własną recenzję
Napisz opinię o produkcie:Elementarz Odkrywców. Klasa 3. Podręcznik Część 4. Szkoła Podstawowa
Twoja ocena