Opinie o Nas
Eduarena - Księgarnia Językowo - Edukacyjna Zarejestruj się lub Zaloguj się
Koszyk
 
 

Kapitan Nauka. Gryzmołki. Zwierzęta wyd. 2021

W magazynie
SKU
9788366610668
SKU 9788366610668
Wydawnictwo EDGARD
Autor Bożena Dybowska
Data Wydania 2021
Oprawa Twarda
Ilość stron 60
Format 160 x 130
Nasza cena 20,16 zł Normalna cena 26,90 zł
„Gryzmołki. Zwierzęta” (3–6 lat) to zestaw 60 kreatywnych zadań, które przedstawiają popularne gatunki zwierząt, ich ulubione aktywności, domy i kryjówki oraz pożywienie. Łamigłówki opracowane przez nauczycielki edukacji wczesnoszkolnej łączą ciekawostki o zwierzętach i przyrodzie z doskonaleniem umiejętności myślenia logicznego, liczenia i pisania. Kolorowe, realistyczne ilustracje pomogą poznać fascynujący świat zwierząt.

Czyje to rogi i poroża? Które zwierzęta mają tyle samo odnóży? Do kogo należą cętki, a do kogo paski? Gdzie mieszka pingwin? Kto żywi się rybami? Które ptaki zostają na zimę w Polsce? „Gryzmołki. Zwierzęta” (3–6 lat) to zestaw zabaw, dzięki którym przedszkolaki poznają ciekawostki związane z życiem zwierząt.

Zadania polegają m.in. rysowaniu po śladzie, liczeniu gatunków, wskazywaniu, które zwierzę nie pasuje do innych w rzędzie, wykreślaniu nazw gatunków, łączeniu zwierząt z literą, na którą zaczynają się ich nazwy, rozwiązywaniu labiryntów oraz wskazywaniu rodzin zwierząt. Zagadki ćwiczą w ten sposób rozumienie poleceń, myślenie logiczne oraz rozwijają wiedzę przyrodniczą.

W zestawie znajduje się 60 zadań na kartach zmywalnych oraz flamaster suchościeralny, dzięki czemu ćwiczenia można rozwiązywać wielokrotnie. Wszystkie zadania zostały opracowane przez nauczycielki edukacji wczesnoszkolnej: Bożenę Dybowską i Justynę Perkuszewską-Staniszewską oraz zilustrowane przez Ewę Brzozowską.

Rozwój: poznawanie świata, przyroda, myślenie logiczne, motoryka mała.

Autorzy:
Bożena Dybowska – nauczycielka i pasjonatka edukacji wczesnoszkolnej, prowadzi zajęcia plastyczne i techniczne rozwijające twórcze zdolności dzieci.
Justyna Perkuszewska-Staniszewska – nauczycielka informatyki i edukacji wczesnoszkolnej. Pasjonuje się programowaniem.
Ewa Brzozowska – Surface Pattern Designer, graficzka komputerowa i ilustratorka. Z wykształcenia informatyczka, z pasji – artystka.
Więcej informacji
SKU 9788366610668
Wydawnictwo EDGARD
Autor Bożena Dybowska
Data Wydania 2021
Oprawa Twarda
Ilość stron 60
Format 160 x 130
Napisz własną recenzję
Napisz opinię o produkcie:Kapitan Nauka. Gryzmołki. Zwierzęta wyd. 2021
Twoja ocena