Opinie o Nas
Eduarena - Księgarnia Językowo - Edukacyjna Zarejestruj się lub Zaloguj się
Koszyk
 
 

Bliżej Geografii. Ćwiczenia z Dostępem do Platformy Internetowej WSiPnet. Część 3. Gimnazjum

W magazynie
SKU
9788302133299
SKU 9788302133299
Wydawnictwo Wydawnictwa Szkolne i Pedagogiczne
Autor Agnieszka Lechowicz, Maciej Lechowicz, Ewa Sulejczak
Data Wydania 2016
Oprawa Miękka
Ilość stron 96
Format 165 x 235
Nasza cena 22,94 zł Normalna cena 27,00 zł
Produkt w magazynie Wysyłamy w ciągu 24h
Zeszyt ćwiczeń do geografii w wersji papierowej oraz elektronicznej na WSiPnet.pl to najlepszy sposób na skuteczne przygotowanie do egzaminu gimnazjalnego. Zeszyt jest ściśle związany z podręcznikiem i zawiera zadania typu egzaminacyjnego odnoszące się do konkretnych wymagań podstawy programowej. Zeszyt ćwiczeń, podobnie jak podręcznik, jest podzielony na działy tematyczne:
  • Europa. Relacje przyroda – człowiek
  • Azja – kontynent rekordów
  • Od równika do biegunów
Zeszyt ćwiczeń zawiera zadania kształtujące umiejętności i utrwalające wiedzę z zakresu geografii fizycznej i społeczno-gospodarczej wybranych regionów świata, pomaga w zrozumieniu zależności między procesami zachodzącymi w środowisku przyrodniczym a działalnością człowieka. Zawiera zadania różnych typów i o zróżnicowanym stopniu trudności, odnoszące się do licznych barwnych map, rysunków i fotografii. Do zeszytu ćwiczeń dołączono wkładkę z mapą fizyczną Europy, planem centrum Londynu oraz mapami podziału politycznego Afryki w czasach kolonialnych i obecnie.

W drukowanym zeszycie ćwiczeń znajduje się kod dostępu do elektronicznej wersji zeszytu na WSiPet.pl. Po zalogowaniu się na stronie WSiPnet.pl można – w trybie treningu – rozwiązywać ćwiczenia online. System sprawdzi je automatycznie, a wynik będzie dostępny od razu.

Dzięki zeszytom ćwiczeń w wersji papierowej i elektronicznej przygotowanie do lekcji, odrabianie pracy domowej, powtórki przed sprawdzianami stają się łatwiejsze. Zeszyty ćwiczeń motywują do systematycznej pracy i poprawiania wyników, czyli nauka staje się bardziej skuteczna.
Więcej informacji
SKU 9788302133299
Wydawnictwo Wydawnictwa Szkolne i Pedagogiczne
Autor Agnieszka Lechowicz, Maciej Lechowicz, Ewa Sulejczak
Data Wydania 2016
Oprawa Miękka
Ilość stron 96
Format 165 x 235
Napisz własną recenzję
Napisz opinię o produkcie:Bliżej Geografii. Ćwiczenia z Dostępem do Platformy Internetowej WSiPnet. Część 3. Gimnazjum
Twoja ocena