Eduarena - Księgarnia Językowo - Edukacyjna Zarejestruj się lub Zaloguj się
Koszyk

Podnieś klapkę. Kosmos

W magazynie
SKU
9788381444880
SKU 9788381444880
Wydawnictwo Jupi Jo!
Autor Giuseppe Brillante
Data Wydania 2021
Oprawa Twarda
Ilość stron 20
Format 222 x 305
Nasza cena 35,84 zł Normalna cena 56,00 zł
Produkt w magazynie Wysyłamy w ciągu 24h

Seria "Podnieś klapkę" powstała z myślą o wszystkich dzieciach ciekawych wszystkiego, co je otacza. Dzięki temu mają one okazję do poszerzenia swojej wiedzy w atrakcyjny sposób! Tym razem za sprawą książeczki "Kosmos" wyruszą poza Ziemię na ekscytującą wyprawę!

Patrząc w piękne rozgwieżdżone niebo, pojawia się wiele pytań. Są takie, które dotyczą bliższych obiektów, jak i tych bardziej odległych i tajemniczych. Skąd przylatują komety? Co by się stało, gdybyśmy znaleźli się zbyt blisko czarnej dziury? Jak naprawdę wygląda życie na stacji kosmicznej? To tylko niektóre z nich - na szczęście pociechy znajdą tutaj na nie odpowiedzi! Czeka je również jeszcze więcej ciekawostek i niespodzianek!

Przede wszystkim mogą obudzić w sobie zamiłowanie do dokonywania odkryć. Stanie się tak dzięki ruchomym klapkom. Podnosząc je, dzieci poznają wiele fantastycznych informacji o Układzie Słonecznym i niesamowitych kosmicznych tajemnicach.


To wspaniała przygoda, która pobudza wyobraźnię, edukuje i sprawia przy okazji dużo radości!

Atrakcyjna i świetnie zilustrowana książka może stać się początkiem wielkiej pasji do badania kosmosu i odkrywania jego sekretów. Zawarta w niej fascynująca wiedza o Układzie Słonecznym, ciałach niebieskich i kosmicznych wyprawach z pewnością w tym pomoże. Warto się zatem wybrać w niezwykłą podróż.

Autorem książeczki jest Giuseppe Brillante, znany z publikacji "Wszystko o dinozaurach". Dobrym pomysłem jest także sięgnięcie po inne wydawnictwa z tej rewelacyjnej serii: "Ziemia" i "Ciało człowieka".

Więcej informacji
SKU 9788381444880
Wydawnictwo Jupi Jo!
Autor Giuseppe Brillante
Data Wydania 2021
Oprawa Twarda
Ilość stron 20
Format 222 x 305