Opinie o Nas
Eduarena - Księgarnia Językowo - Edukacyjna Zarejestruj się lub Zaloguj się
Koszyk
 
 

Po Polsku po Polsce. Podręcznik do Nauczania Języka Polskiego Jako Obcego Oraz Kultury Polskiej Dla Początkujących

W magazynie
SKU
9788394525804
SKU 9788394525804
Wydawnictwo Avalon
Autor Adriana Prizel-Kania
Data Wydania 2016
Oprawa Miękka
Ilość stron 200
Format 205 x 281
Nasza cena 58,64 zł Normalna cena 69,00 zł
Poziom A1-A2
„Po polsku po Polsce” to pierwszy podręcznik do zintegrowanego nauczania języka i kultury polskiej dla początkujących. Nowoczesny, bardzo dobry pod względem metodycznym, pełen świetnych pomysłów i trafiający do współczesnego odbiorcy.
Spośród dostępnych na rynku pozycji wyróżnia go przyjazny sposób prezentacji ważnych zagadnień językowych, które – zgrabnie wplecione w podróż polsko-włoskiej rodziny po wszystkich regionach Polski – przyswajane są wraz z treściami kulturowo-krajoznawczymi jakby mimochodem, stając się jedną z jej atrakcji tej wędrówki.
Książka ma szesnaście rozdziałów, a każdy z nich to wędrówka przez jedno województwo. Podróż po nim rozpoczynamy od zapoznania się z mapą kulturową regionu oraz celami nauczania realizowanymi w danej jednostce. Kody QR odsyłają do platformy internetowej „Po polsku po Polsce”, na której uczący się znajdą wiele interaktywnych zadań. Dostęp do platformy jest bezpłatny, co bez wątpienia stanowi ogromną zaletę tej propozycji dydaktycznej.
Ogromną zaletą książki są zamieszczone na końcu napisane przystępnym językiem kompendium gramatyczne, klucz zadań oraz transkrypcje nagrań. Na uwagę zasługują, praktyczny układ treści, słowniczki bohaterów, przejrzyste prezentacja gramatyczne oraz ikonki, które umożliwiają skuteczne poruszanie się po książce .
Podręcznik kierowany jest do uczących się w różnym wieku – obcokrajowców uczących się języka polskiego jako obcego, osób polskiego pochodzenia na stałe przebywających za granicą oraz dzieci cudzoziemców uczących się w polskich szkołach.
Więcej informacji
SKU 9788394525804
Wydawnictwo Avalon
Autor Adriana Prizel-Kania
Data Wydania 2016
Oprawa Miękka
Ilość stron 200
Format 205 x 281
Napisz własną recenzję
Napisz opinię o produkcie:Po Polsku po Polsce. Podręcznik do Nauczania Języka Polskiego Jako Obcego Oraz Kultury Polskiej Dla Początkujących
Twoja ocena