Eduarena - Księgarnia Językowo - Edukacyjna Zarejestruj się lub Zaloguj się
Koszyk
 

Plastyka. Podręcznik. Klasa 7. Szkoła Podstawowa

W magazynie
SKU
9788302167300
SKU 9788302167300
Wydawnictwo Wydawnictwa Szkolne i Pedagogiczne
Autor Stanisław Stopczyk
Rok Wydania 2017
Oprawa Miękka
Nasza cena 10,45 zł Normalna cena 11,60 zł
Produkt w magazynie Wysyłamy w ciągu 24h
Plastyka 7 przystępny dla uczniów język podręcznika gwarantuje dobre zrozumienie treści. Zagadnienia plastyczne są wprowadzane stopniowo – od tematów łatwiejszych do bardziej skomplikowanych, dzięki czemu kształcenie przynosi spodziewane efekty.

Nowością w klasie 7 są nawiązania do dziejów sztuki, które charakteryzują style różnych epok i opisują wybrane sylwetki twórców z danej epoki oraz pokazują ich warsztat. Duży nacisk został położony na sztukę współczesną, jej estetykę i funkcjonalność.

Teorii zawartej w treści lekcji towarzyszy ćwiczenie plastyczne, które skłania ucznia do wykorzystania podanych zagadnień w praktyce, inspiruje do rozwijania wyobraźni i aktywizuje. Publikacja zachęca dzieci do samodzielnego tworzenia sztuki dzięki nieszablonowym propozycjom zadań plastycznych.

Każdy rozdział, stanowiący odrębna jednostkę lekcyjną, zamykają pytania i polecenia Pomyśl i odpowiedz, pomagające w uporządkowaniu wiadomości z lekcji.

Na końcu podręcznika zamieszczono Indeks pojęć plastycznych stanowiący doskonałą pomoc w zapamiętaniu wymaganej terminologii.
Więcej informacji
SKU 9788302167300
Wydawnictwo Wydawnictwa Szkolne i Pedagogiczne
Autor Stanisław Stopczyk
Rok Wydania 2017
Oprawa Miękka
Napisz własną recenzję
Napisz opinię o produkcie:Plastyka. Podręcznik. Klasa 7. Szkoła Podstawowa
Twoja ocena