Opinie o Nas
Eduarena - Księgarnia Językowo - Edukacyjna Zarejestruj się lub Zaloguj się
Koszyk
 
 

Pic na Wodę!. Gra Planszowa

W magazynie
SKU
3760052141751
SKU 3760052141751
Wydawnictwo REBEL
Autor Stefano Negro, Walter Obert
Data Wydania 2015
Oprawa Pudełko
Format 110 x 145
Nasza cena 45,10 zł Normalna cena 55,01 zł
Liczba graczy: 3 - 8 osób
Przedział wiekowy: od 10 lat
czas rozgrywki: ok. 10 minut

Zawartość pudełka:

45 kart wystaw
8 kart ról (6 artystów i 2 fałszerzy)
6 ołówków
1 notes
1 instrukcja


Dali, Van Gogh, Monet, Rembrandt, Kossak... Każdy niesamowity, z własnym stylem, patrzący na rzeczywistość inaczej, a wszyscy sławni. Nie inaczej będzie z Tobą! Postaw na unikalność, niecodzienne spojrzenie, inną perspektywę i myślenie w niestandardowy sposób! Sława czeka także na Ciebie!

Chyba że nie jesteś jednym z tych, którzy przecierają szlaki i stawiają czoła krytyce, forsując swoje zdanie. Może wtedy „mainstream" będzie dla Ciebie lepszym rozwiązaniem? W końcu przynosi to niezłe pieniądze.

W grze „Pic na wodę!" stajesz się Artystą albo Fałszerzem. Na początku gry wszyscy otrzymują tajne karty z rolami. Większość ról to Artyści, ale pośród nich ukryje się jeden lub dwóch naśladowców. Następnie odsłaniany jest temat wystawy i wszyscy starają się jak najszybciej narysować trzy proste obrazki, które łączą się z wylosowanym tematem.

Przykładowo temat „Ostre przedmioty" pozwala na narysowanie, noża, śrubki, rozbitej butelki, szpilek itd.

Następnie gracze porównują swoje obrazki. Artyści dostają po jednym punkcie za każdy własny obrazek, którego nikt inny nie narysował. Fałszerze dostają jeden punkt za każdy obrazek narysowany przez przynajmniej jednego Artystę.

Dlaczego będziesz się przy tej grze świetnie bawić?

- Gra nie wymaga umiejętności rysowania. Szybkie, schematyczne obrazki są nie tylko całkowicie wystarczające, ale też dostarczają dodatkowej zabawy przy porównywaniu ich i próbowaniu zrozumienia gryzmołów współgraczy. - Role Artysty i Fałszerza wymagają zupełnie innego podejścia do gry. Raz staramy się myśleć możliwie oryginalnie, a w drugim wypadku, podobnie jak to jest w grze Dixit, staramy się domyśleć, o czym mogli pomyśleć współgracze. - Gra wydana jest w świetnym, kompaktowym pudełku, łatwym do transportu. - Różnorodność tematów wystaw i ich ilość zapewni niekończące się godziny przedniej zabawy. Będziecie grać, grać i grać, aż słońce zacznie wschodzić. I wtedy uznacie, że bez sensu iść spać i będziecie grać dalej. ;)
Więcej informacji
SKU 3760052141751
Wydawnictwo REBEL
Autor Stefano Negro, Walter Obert
Data Wydania 2015
Oprawa Pudełko
Format 110 x 145
Napisz własną recenzję
Napisz opinię o produkcie:Pic na Wodę!. Gra Planszowa
Twoja ocena