Opinie o Nas
Eduarena - Księgarnia Językowo - Edukacyjna Zarejestruj się lub Zaloguj się
Koszyk
 
 

PHP. Obiekty, Wzorce i Narzędzia

W magazynie
SKU
9788328335530
SKU 9788328335530
Wydawnictwo Helion
Autor Matt Zandstra
Data Wydania 2017
Oprawa Miękka
Ilość stron 536
Format 165 x 240
Nasza cena 80,09 zł Normalna cena 89,00 zł
Jeszcze kilka lat temu programowanie zorientowane obiektowo w PHP wydawało się dość karkołomnym zagadnieniem. Upowszechnienie licznych frameworków sprawiło jednak, że coraz większa liczba programistów tworzy aplikacje WWW, pisząc kod obiektowy w PHP. Frameworki są chętnie stosowane, gdyż wydaje się, że dzięki nim nie trzeba już poświęcać czasu na rozgryzanie szczegółów działania kodu. Niestety, bardzo często okazuje się, że bez zrozumienia zasad działania frameworków i bez umiejętności oceny jakości zastosowanych w nich rozwiązań projektant nie jest w stanie napisać poprawnie funkcjonującej aplikacji.

Trzymasz w ręku książkę przeznaczoną dla programistów, którzy chcą dogłębnie zrozumieć mechanizmy programowania obiektowego w języku PHP i dzięki temu tworzyć, testować oraz publikować efektywny kod. Dużo uwagi poświęcono tu wzorcom projektowym i ich stosowaniu. Opisano zalety wzorców i przedstawiono sporo klasycznych już rozwiązań. Nie zabrakło również omówienia narzędzi oraz metod postępowania, dzięki którym doskonały kod staje się udanym projektem. To wszystko sprawia, że niniejsza książka jest nieodzownym podręcznikiem dla każdego projektanta, który chce tworzyć niezawodne, eleganckie i efektywne aplikacje.

Najważniejsze zagadnienia:
  • - praca z obiektami: podstawy i zagadnienia zaawansowane,
  • - wzorce projektowe, w tym korporacyjne i bazodanowe,
  • - dobre i złe praktyki programistyczne,
  • - zarządzanie wersjami i publikowanie kodu,
  • - strategie testów automatycznych i ciągłej integracji.

Twój klucz do sukcesu: eleganckie wzorce projektowe i najlepsze praktyki programistyczne!

Matt Zandstra — jest programistą WWW, konsultantem technicznym i autorem książek. Jakiś czas temu był starszym programistą w Yahoo!, a obecnie jest niezależnym konsultantem. Napisał kilka bardzo dobrze przyjętych książek o programowaniu w PHP. Specjalizuje się w rozwijaniu oprogramowania dla biznesu, zwłaszcza w PHP, Perlu i Javie, zarządzaniu treścią i programowaniu zorientowanym obiektowo. Chętnie udziela konsultacji dotyczących stosowania najlepszych praktyk programistycznych. Wraz z żoną Louise i dwójką dzieci mieszka w Liverpoolu.
Więcej informacji
SKU 9788328335530
Wydawnictwo Helion
Autor Matt Zandstra
Data Wydania 2017
Oprawa Miękka
Ilość stron 536
Format 165 x 240
Napisz własną recenzję
Napisz opinię o produkcie:PHP. Obiekty, Wzorce i Narzędzia
Twoja ocena