Opinie o Nas
Eduarena - Księgarnia Językowo - Edukacyjna Zarejestruj się lub Zaloguj się
Koszyk
 
 

Perfekt 2. Język Niemiecki. Podręcznik + kod (Interaktywny podręcznik + interaktywny zeszyt ćwiczeń). Liceum i Technikum

W magazynie
SKU
9788378829799
SKU 9788378829799
Wydawnictwo Pearson
Rok Wydania 2020
Oprawa Inna
Nasza cena 65,52 zł Normalna cena 79,91 zł
Produkt w magazynie Wysyłamy w ciągu 24h

PERFEKT

Czteropoziomowy kurs do nauki języka niemieckiego dla uczniów liceów i techników. Kurs kierowany jest do uczniów rozpoczynających lub kontynuujących naukę drugiego języka obcego. Każdy tom przewidziano na rok nauki w wymiarze dwóch godzin tygodniowo.


PODRĘCZNIK

Przejrzysty podział materiału lekcyjnego w 8 rozdziałach w układzie JEDNA STRONA = JEDNA LEKCJA

  • Zadania na mówienie Und du? sprzyjające wykorzystaniu nabytej wiedzy i umiejętności do opowiadania o sobie i swoim świecie.
  • Zestawienia słówek Wort fϋr Wort effektiv i zwrotów Deutsch im Gespräch po każdej lekcji wraz z tłumaczeniami i nagraniami ułatwiającymi naukę prawidłowej wymowy.
  • Lekcje kulturowe Land und Kultur i Landeskunde Leute, Alltag, Geographie i Kultur.
  • Grammatik perfekt czyli przejrzyste tabele gramatyczne po każdym rozdziale.


Kod dostępu do interaktywnego podręcznika i zeszytu ćwiczeń

Kod dostępu zapewnia kompletne interaktywne wersje podręcznika oraz zeszytu ćwiczeń:

  • wszystkie nagrania audio i wideo,
  • w pełni interaktywne zadania do każdej lekcji,
  • raporty podsumowujące wykonanie zadań.

Interaktywny podręcznik oraz zeszyt ćwiczeń pozwalają na wykonanie wszystkich zadań w trybie online. Wykonane zadania oraz raporty podsumowujące wyniki są w każdej chwili dostępne dla nauczyciela.

Kod dostępu jest ważny przez 24 miesiące od daty aktywacji i można go aktywować tylko na jednym urządzeniu.

Dla uczniów: Kod odblokowuje dostęp do platformy uczniowskiej edesk.pearson.pl, na której umieszczone są Interaktywne eBooki.

Dla nauczycieli: Nauczyciel ma automatyczny dostęp na edesk.pearson.pl do tych samych kursów i poziomów co w aplikacji ePanel. Logowanie jest możliwe na stronie edesk.pearson.pl z użyciem tych samych danych co do ePanelu oraz na www.pearson.pl.


Wymagania techniczne:

Serwis edesk.pearson.pl działa poprawnie na większości urządzeń typutablety, smartfony, komputery stacjonarne, laptopy oraz tablice interaktywne i na monitorach dotykowych, na systemach Windows, Android oraz iOS. Do poprawnego działania zasobów edukacyjnych konieczne jest korzystanie z poniższych przeglądarek i systemów operacyjnych:

  • Przeglądarki:Google Chrome (od wersji 32, oraz wyższe wersje), Mozilla Firefox (od wersji 27, oraz wyższe wersje), Apple Safari (od wersji 8 wzwyż), Microsoft Edge
  • Systemy operacyjne:Microsoft Windows (wersje 7,8,8.1,10 i wyższe - minimum 2GB RAM), Apple Mac OSx (od wersji 10.8 i wyższe), Apple iOS (od wersji 7.1.2), Google Android  (wersje 8, 9, 10 - 2GB RAM), Linux 

Aby zapewnić poprawną pracę ćwiczeń polegających na przeciąganiu elementów i rysowaniu, w przypadku systemu Microsoft Windows niekiedy konieczne jest ręczne uaktywnienie funkcji dotykowych w przeglądarce. Więcej informacj na temat minimalnych wymagań sprzętowych na edesk.pearson.pl w zakładce Dokumentacja.

Więcej informacji
SKU 9788378829799
Wydawnictwo Pearson
Rok Wydania 2020
Oprawa Inna
Napisz własną recenzję
Napisz opinię o produkcie:Perfekt 2. Język Niemiecki. Podręcznik + kod (Interaktywny podręcznik + interaktywny zeszyt ćwiczeń). Liceum i Technikum
Twoja ocena