Eduarena - Księgarnia Językowo - Edukacyjna Zarejestruj się lub Zaloguj się
Koszyk

Perfekt 1. Język Niemiecki. Zeszyt ćwiczeń + kod (Interaktywny zeszyt ćwiczeń). Liceum i Technikum

W magazynie
SKU
9788378826132
SKU 9788378826132
Wydawnictwo Pearson
Autor Piotr Dudek, Danuta Kin, Monika Ostrowska-Polak
Data Wydania 2018
Oprawa Miękka
Ilość stron 103
Nasza cena 41,41 zł Normalna cena 49,90 zł
Produkt w magazynie Wysyłamy w ciągu 24h

PERFEKT


Czteropoziomowy kurs do nauki języka niemieckiego dla uczniów liceów i techników. Kurs kierowany jest do uczniów rozpoczynających lub kontynuujących naukę drugiego języka obcego. Każdy tom przewidziano na rok nauki w wymiarze dwóch godzin tygodniowo.

Zeszyt ćwiczeń z kodami QR do filmów VOX POP • Każdej lekcji z podręcznika odpowiada strona materiału utrwalającego w zeszycie ćwiczeń.

 • Wzorcowe wypowiedzi pisemne wraz ze wskazówkami oraz zadaniami ułatwiającymi samodzielne budowanie form pisemnych.

 • Ewaluacja po każdym rozdziale w formie praktycznych zadań.

 • Arkusze pracy z filmami VOX POP, dzięki którym autentyczne materiały wideo można wykorzystać jako wsparcie regularnej lekcji lub jako osobne zajęcia.

 • Wortschatz zum Mitnehmen zestawienia zwrotów przydatnych w podróży w formie minirozmówek.

 • Grammatik extra obszerny zestaw dodatkowych ćwiczeń gramatycznych pomocnych w opanowaniu kluczowych zagadnień gramatycznych.

 • Deutsch effektiv zadania w formacie maturalnym.
Kod dostępu do interaktywnego zeszytu ćwiczeń


Kod dostępu zapewnia kompletną interaktywną wersję zeszytu ćwiczeń:
 • wszystkie nagrania audio i wideo,

 • w pełni interaktywne ćwiczenia do każdej lekcji,

 • raporty podsumowujące wykonanie zadań.Interaktywny zeszyt ćwiczeń pozwala na wykonanie wszystkich zadań w trybie online. Wykonane zadania oraz raporty podsumowujące wyniki są w każdej chwili dostępne dla nauczyciela.


Kod dostępu jest ważny przez 24 miesiące od daty aktywacji i można go aktywować tylko na jednym urządzeniu.Dla uczniów: Kod odblokowuje dostęp do platformy uczniowskiej edesk.pearson.pl, na której umieszczone są Interaktywne eBooki.


Dla nauczycieli: Nauczyciel ma automatyczny dostęp na edesk.pearson.pl do tych samych kursów i poziomów co w aplikacji ePanel. Logowanie jest możliwe na stronie edesk.pearson.pl z użyciem tych samych danych co do ePanelu oraz na www.pearson.pl.
Wymagania techniczne:


Serwis edesk.pearson.pl działa poprawnie na większości urządzeń typutablety, smartfony, komputery stacjonarne, laptopy oraz tablice interaktywne i na monitorach dotykowych, na systemach Windows, Android oraz iOS. Do poprawnego działania zasobów edukacyjnych konieczne jest korzystanie z poniższych przeglądarek i systemów operacyjnych: • Przeglądarki: Google Chrome (od wersji 32, oraz wyższe wersje), Mozilla Firefox (od wersji 27, oraz wyższe wersje), Apple Safari (od wersji 8 wzwyż), Microsoft Edge

 • Systemy operacyjne: Microsoft Windows (wersje 7,8,8.1,10 i wyższe - minimum 2GB RAM), Apple Mac OSx (od wersji 10.8 i wyższe), Apple iOS (od wersji 7.1.2), Google Android  (wersje 8, 9, 10 - 2GB RAM), Linux Aby zapewnić poprawną pracę ćwiczeń polegających na przeciąganiu elementów i rysowaniu, w przypadku systemu Microsoft Windows niekiedy konieczne jest ręczne uaktywnienie funkcji dotykowych w przeglądarce. Więcej informacj na temat minimalnych wymagań sprzętowych na edesk.pearson.pl w zakładce Dokumentacja.

Więcej informacji
SKU 9788378826132
Wydawnictwo Pearson
Autor Piotr Dudek, Danuta Kin, Monika Ostrowska-Polak
Data Wydania 2018
Oprawa Miękka
Ilość stron 103