Eduarena - Księgarnia Językowo - Edukacyjna Zarejestruj się lub Zaloguj się
Koszyk

Perfekt 1. Język Niemiecki. Książka Nauczyciela. Liceum i Technikum

W magazynie
SKU
9788378826101
SKU 9788378826101
Wydawnictwo Pearson
Autor Beata Jaroszewicz, Anna Wojdat-Niklewska
Data Wydania 2019
Oprawa Miękka
Nasza cena 63,83 zł Normalna cena 76,90 zł
Produkt w magazynie Wysyłamy w ciągu 24h
Perfekt 1. Język niemiecki. Książka nauczyciela
Czteropoziomowy kurs do nauki języka niemieckiego dla uczniów liceów i techników. Kurs kierowany jest do uczniów rozpoczynających lub kontynuujących naukę drugiego języka obcego. Każdy tom przewidziano na rok nauki w wymiarze dwóch godzin tygodniowo.
Przejrzysty podział materiału lekcyjnego w 8 rozdziałach w układzie JEDNA STRONA = JEDNA LEKCJA

Zadania na mówienie Und du? sprzyjające wykorzystaniu nabytej wiedzy i umiejętności do opowiadania o sobie i swoim świecie.

Zestawienia słówek Wort fϋr Wort effektiv i zwrotów Deutsch im Gespräch po każdej lekcji wraz z tłumaczeniami i nagraniami ułatwiającymi naukę prawidłowej wymowy.

Lekcje kulturowe Land und Kultur i Landeskunde Leute, Alltag, Geographie i Kultur.

Grammatik perfekt czyli przejrzyste tabele gramatyczne po każdym rozdziale.

Książka nauczyciela z kodem dostępu do bezpłatnego oprogramowania

Układ książki nauczyciela zapewnia strony z podręcznika w niemal rzeczywistym rozmiarze z kluczem odpowiedzi wpisanym w zadania, wskazówkami do prowadzenia lekcji oraz ciekawostkami.

Pakiet gier i zabaw wraz z kartami pracy.

Odnośniki do dodatkowych materiałów przy każdej lekcji.


Kod dostępu odblokowujący komplet zasobów nauczycielskich na platformie eDesk. Wsród materiałów znajdują się nagrania audio/wideo, dodatkowe pliki do pobrania i interaktywne narzędzie do prezentacji treści. Nauczyciel ma także dostęp do Test Generatora, który pozwala na przeprowadzanie testów i sprawdzianów zarówno online, jak i stacjonarnie, generując plik do wydruku.

Aby aktywować kod dostępu, zarejestruj się lub jeśli masz już konto, zaloguj się tutaj i wpisz znajdujący się poniżej kod dostępu. Dostęp do materiałów dla nauczyciela jest możliwy tylko dla zweryfikowanych nauczycieli uczących w szkołach w rozumieniu ustawy z dnia 14 grudnia 2016 r. – Prawo oświatowe. Kod dostępu wysyłany jest drogą mailową. Ważny jest przez 36 miesięcy od daty aktywacji i należy go aktywować na jednym urządzeniu.
Więcej informacji
SKU 9788378826101
Wydawnictwo Pearson
Autor Beata Jaroszewicz, Anna Wojdat-Niklewska
Data Wydania 2019
Oprawa Miękka