Eduarena - Księgarnia Językowo - Edukacyjna Zarejestruj się lub Zaloguj się
Koszyk

PEKR Ralph Breaks the Internet (6) DISNEY

W magazynie
SKU
9781292346939
SKU 9781292346939
Wydawnictwo Pearson
Autor Vessela Gasper
Data Wydania 2020
Oprawa Miękka
Nasza cena 27,30 zł Normalna cena 32,90 zł
Produkt w magazynie Wysyłamy w ciągu 24h

Ralph i jego najlepsza przyjaciółka Wandelopa mieszkają w Arkadach Pana Litwaka, gdzie każdego dnia oddają się grze na komputerze. Gdy Arkady zostają podłączone do Internetu za pomocą Wi-Fi, Ralph wpada na pomysł, który jemu i jego przyjaciółce przysporzy prawdziwego niebezpieczeństwa! Spotkają nowych bohaterów i odkryją zupełnie inny świat. Czy Ralph i Wandelopa utrzymają ze sobą kontakt?


Książka zawiera kod dostępu do wersji audio oraz dodatkowych ćwiczeń i notatek dla nauczyciela na platformie Pearson English Portal, do którego dostęp użytkownicy uzyskują przez wygodne logowanie na Pearson English Portal


Kod dostępu do audiobooka (kod alfanumeryczny) i materiałów dla nauczyciela (kod QR) znajduje się na wewnętrznej okładce publikacji i należy go aktywować na jednym urządzeniu. Korzystanie z platformy Pearson English Portal na innym urządzeniu jest możliwe, wystarczy zalogować się swoimi danymi na stronie pearsonenglish.com/login.


Dostęp do wskazanych wyżej zasobów jest bezpłatny i aktywny dopóki publikacja jest dostępna w sprzedaży w internetowej księgarni językowej Bookland, jednak nie krócej niż do dnia 31.12.2025 r. Więcej informacji znajduje się w Regulaminie Pearson English Portal.

Więcej informacji
SKU 9781292346939
Wydawnictwo Pearson
Autor Vessela Gasper
Data Wydania 2020
Oprawa Miękka