Opinie o Nas
Eduarena - Księgarnia Językowo - Edukacyjna Zarejestruj się lub Zaloguj się
Koszyk
 
 

PB3 Recycles książka + audio online A1

W magazynie
SKU
9788853631336
SKU 9788853631336
Autor Jane Cadwallader
Data Wydania 2021
Oprawa Miękka
Ilość stron 32
Format 150 x 210
Nasza cena 20,31 zł Normalna cena 23,90 zł
Produkt w magazynie Wysyłamy w ciągu 24h
PB3 Recycles - bajka po angielsku dla dzieci - uproszczona językowo lektura z serii Young ELI Readers do nauki języka angielskiego z nagraniem audio online.

Przeznaczenie: Książka dla dzieci w wieku wczesnoszkolnym i szkolnym, do wykorzystania w domu i w klasie.

Poziom zaawansowania 2: A1 (początkujący) 200 słów.

Treść: Kosmita PB3 wyrusza w podróż na Ziemię, by odnaleźć brakującą część i naprawić swojego robota. Przy okazji dowiaduje się, czym jest recykling, i dlaczego jest taki ważny.

Kluczowe zagadnienia językowe: Zakres gramatyczny: Present simple, Present progressive, Going to future, Have got for possessions, Verb + infinitive, Conjunctions: and, but, Too, Adjectives of emotion, Question words: where?, what?, who?

Struktura książki: Tekst książeczki uzupełnia pięć stron z różnego rodzaju zabawnymi kolorowymi ćwiczeniami nawiązującymi do treści lekturki. Książka zawiera rozkładane okładki, na których wewnętrznej stronie znajdują się ilustrowane glosariusze ze słówkami występującymi w treści opowiadania oraz praktyczna zakładka do wycięcia. Bogata szata graficzna stanowi doskonały komentarz wizualny do przedstawionej historii i sprzyja lepszemu zrozumieniu słownictwa i wyrażeń znajdujących się w tekście.

Książka stanowi doskonałe narzędzie konsolidujące kompetencje i sprawności językowe dziecka obejmujące umiejętność czytania, rozumienia ze słuchu, pisania i mówienia.

Nagranie audio mp3: Uzupełnieniem lektury jest materiał audio zawierający nagranie tekstu oraz piosenek. Materiały dostępne są online do pobrania ze strony www lub za pośrednictwem darmowej aplikacji EliLink.
Więcej informacji
SKU 9788853631336
Autor Jane Cadwallader
Data Wydania 2021
Oprawa Miękka
Ilość stron 32
Format 150 x 210
Napisz własną recenzję
Napisz opinię o produkcie:PB3 Recycles książka + audio online A1
Twoja ocena