Eduarena - Księgarnia Językowo - Edukacyjna Zarejestruj się lub Zaloguj się
Koszyk

Password Reset C1/C2. Workbook + Online Workbook

W magazynie
SKU
9788381521390
SKU 9788381521390
Wydawnictwo Macmillan
Autor Joanna Sobierska, Karolina Kotorowicz-Jasińska
Data Wydania 2021
Oprawa Miękka
Nasza cena 61,50 zł Normalna cena 75,00 zł
Produkt w magazynie Wysyłamy w ciągu 24h
Zeszyt ćwiczeń z kodem do zeszytu ćwiczeń online Password Reset C1/C2 to rozbudowane ćwiczenia, które są kompleksowym uzupełnieniem podręcznika. Dzięki zawartym w nich wskazówkom i zasadom gramatycznym nauka przeprowadzana jest na bardzo wysokim poziomie, który pozwoli biegle posługiwać się językiem. W książce znajduje się wiele prostych oraz rozbudowanych zadań, dzięki którym wiadomości utrwalane są w prosty sposób. Można w niej znaleźć również wiele ćwiczeń poprawiających umiejętności pisania, czytania ze zrozumieniem, jak i użycia zaawansowanego słownictwa.

Nowe wydanie uwielbianego przez nauczycieli podręcznika Password, autorstwa Karoliny Kotorowicz-Jasińskiej i Joanny Sobierskiej, realizuje wszystkie założenia i jest dostosowane do nowej, trudniejszej podstawy programowej, która obowiązuje w szkołach ponadpodstawowych od września 2019 roku.

Materiał zawarty w podręcznikach Password Reset C1/C2 wprowadza nowe mikro umiejętności językowe i nowe typy zadań otwartych. Podręczniki pozwalają na systematyczne przygotowanie uczniów do matury podstawowej i rozszerzonej już od pierwszej części kursu. Dodatkowo Password Reset C1/C2 kładzie duży nacisk na bogactwo wprowadzanego słownictwa, zwłaszcza nauczanie pełnych zwrotów i wyrażeń. Wykorzystuje różnorodne zadania zwracające uwagę na typowe błędy i wyrazy często mylone oraz zadania wymagające użycia języka polskiego (np. tłumaczenia).

Zadania Challenge! wprowadzają i sprawdzają znajomość trudniejszych, bardziej wymagających zagadnień językowych. Idealne rozwiązanie dla klas o zróżnicowanym poziomie umiejętności.

Seria Password Reset to niezwykle bogaty program rozwoju środków językowych, które są utrwalane m.in. w formacie egzaminacyjnym na obu poziomach.
Więcej informacji
SKU 9788381521390
Wydawnictwo Macmillan
Autor Joanna Sobierska, Karolina Kotorowicz-Jasińska
Data Wydania 2021
Oprawa Miękka