Eduarena - Księgarnia Językowo - Edukacyjna Zarejestruj się lub Zaloguj się
Koszyk

Organizacja transportu. Kwalifikacja SPL.04 Cz 1 Podr. (S)

W magazynie
SKU
9788302190711
SKU 9788302190711
Wydawnictwo Wydawnictwa Szkolne i Pedagogiczne
Autor Jarosław Stolarski, Joanna Śliżewska, Paweł Śliżewski, Agnieszka Zielińska
Data Wydania 2019
Oprawa Miękka
Nasza cena 66,35 zł Normalna cena 75,40 zł
Produkt w magazynie Wysyłamy w ciągu 24h
Podręcznik znanych autorów przeznaczony dla uczniów kształcących się w zawodzie technik logistyk, opracowany zgodnie z podstawą programową 2019. Niezbędny, by dobrze przygotować się do obowiązkowego egzaminu zawodowego z kwalifikacji SPL.04.

Podręcznik składa się z szesnastu części podzielonych na rozdziały. Zawiera wiadomości dotyczące m.in. bhp, podstaw logistyki i transportu, omówiono w nim także przepisy prawa dotyczące transportu i obrotu handlowego oraz procedur celnych i czasu pracy w poszczególnych rodzajach transportu. W podręczniku przedstawiono formuły handlowe w procesie transportowym, a także planowanie przebiegu procesu transportowego i zasady sporządzania harmonogramu tego procesu, omówiono zagadnienia związane z ładunkami transportowymi, opakowaniami w transporcie, ładunkami ponadnormatywnymi i niebezpiecznymi, szybko psującymi się artykułami żywnościowymi oraz żywymi zwierzętami, przedstawiono organizowanie środków technicznych w celu realizacji procesów transportowych.

Podręcznik zawiera definicje, przykłady oraz ćwiczenia do wykonania na zajęciach lekcyjnych lub w domu, a także propozycje tematów do dyskusji. Po każdym rozdziale zamieszczono pytania, polecenia i zadania sprawdzające wiadomości i umiejętności.
Więcej informacji
SKU 9788302190711
Wydawnictwo Wydawnictwa Szkolne i Pedagogiczne
Autor Jarosław Stolarski, Joanna Śliżewska, Paweł Śliżewski, Agnieszka Zielińska
Data Wydania 2019
Oprawa Miękka