Eduarena - Księgarnia Językowo - Edukacyjna Zarejestruj się lub Zaloguj się
Koszyk
 

Opowieść o Angielskich Czasach

W magazynie
SKU
9788364211539
SKU 9788364211539
Wydawnictwo Preston Publishing
Autor Adam Urban
Rok Wydania 2016
Oprawa Miękka
Ilość stron 288
Nasza cena 35,92 zł Normalna cena 44,90 zł
Produkt w magazynie Wysyłamy w ciągu 24h
Opowieść o angielskich czasach to logiczne i przystępne przedstawienie czasów angielskich z innej perspektywy – tzw. aspektów czasowych. Poznaj nowy sposób rozumowania czasów i naucz się używać ich poprawnie i intuicyjnie.

Forma opowiadania pozwoli Ci w przyjemny sposób poznać i opanować zasady, a zbiór ćwiczeń wraz z odpowiedziami usystematyzują oraz sprawdzą Twoją wiedzę.

Publikacja przeznaczona jest dla osób na każdym poziomie: od podstawowego do zaawansowanego. Z korzyścią mogą jej używać uczniowie szkół średnich przygotowujący się do matury, studenci filologii angielskiej oraz osoby, które samodzielnie uczą się języka. Powodem uniwersalizmu tej książki jest jej inne – od powszechnie stosowanego – podejście do angielskich czasów: podejście systemowe, w którym wszystkie czasy są wynikiem działania kilku stale powtarzających się mechanizmów tzw. aspektów czasowych.

Sprawdź sam, a przekonasz się, że czasy angielskie można w logiczny sposób zrozumieć i sprawnie się nimi posługiwać. Dzięki tej książce nauczysz się trafnie i intuicyjnie dobierać odpowiednie formy, a także skutecznie sprawdzisz swoje umiejętności.
Więcej informacji
SKU 9788364211539
Wydawnictwo Preston Publishing
Autor Adam Urban
Rok Wydania 2016
Oprawa Miękka
Ilość stron 288
Napisz własną recenzję
Napisz opinię o produkcie:Opowieść o Angielskich Czasach
Twoja ocena