Eduarena - Księgarnia Językowo - Edukacyjna Zarejestruj się lub Zaloguj się
Koszyk
 

Olive Green. Angielski Kurs Językowy z Filmem Interaktywnym. B1-C1

W magazynie
SKU
9788379840267
SKU 9788379840267
Wydawnictwo SuperMemo
Autor praca zbiorowa
Rok Wydania 2017
Oprawa Pudełko
Ilość stron 314
Nasza cena 95,92 zł Normalna cena 119,90 zł
Produkt w magazynie Wysyłamy w ciągu 24h
Poziom: B1-C1.

Olive Green jest pierwszym na świecie kursem językowym bazującym na interaktywnym filmie akcji. Ten innowacyjny produkt edukacyjny, skierowany jest do osób, które chcą nowocześnie, innowacyjne i skutecznie uczyć się języka angielskiego na poziomie średnim i zaawansowanym. Multimedialny kurs Olive Green opiera się na wciągającym filmie sensacyjnym, w którym sam wpływasz na przebieg akcji. Ćwiczenia językowe przeplatane są grami zręcznościowymi i zagadkami, co doskonale łączy naukę z najwyższej klasy rozrywką.

W kursie Olive Green na średnim i zaawansowanym poziomie znajdziesz ćwiczenia do 36 scen filmowych (spośród 60 dostępnych w pełnym wydaniu kursu), wykorzystujących żywy i współczesny język angielski. Natomiast film możesz obejrzeć w całości, od pierwszej do ostatniej sceny. Nauka odbywa się zgodnie z metodą SuperMemo dzięki której na zawsze zapamiętasz nowe słownictwo, zasady gramatyczne, poprawisz swoją wymowę i rozwiniesz zdolności komunikacyjne.

Kurs Olive Green jest najczęściej nagradzaną publikacją do nauki języka angielskiego ostatnich lat. Wielokrotnie docenili go eksperci z branży edukacyjnej i filmowej, co świadczy o tym, że to produkt na miarę naszych czasów na światowym poziomie.

Wymagania sprzętowe:
- PC: Windows® 7 SP1 PL/EN, Windows® 8 PL/EN, Windows® 10 PL/EN, 2 GB RAM, ekran 1024 x 768, 3,2 GB miejsca na dysku, .NET Framework v4.6.
- Android: smartfon lub tablet z systemem operacyjnym Android 4.1 lub nowszym (aplikacja SuperMemo.com do pobrania w sklepie Google Play).
- iOS: iPhone/iPad z systemem operacyjnym iOS 8 lub nowszym (aplikacja SuperMemo.com do pobrania w sklepie AppStore).
- Do pobrania kursu i jego aktywacji wymagane jest połączenie z internetem. W trakcie rozwoju aplikacji wymagania mogą ulec zmianie. Aktualne wymagania znajdziesz na stronie supermemo.com/apps.
Więcej informacji
SKU 9788379840267
Wydawnictwo SuperMemo
Autor praca zbiorowa
Rok Wydania 2017
Oprawa Pudełko
Ilość stron 314
Napisz własną recenzję
Napisz opinię o produkcie:Olive Green. Angielski Kurs Językowy z Filmem Interaktywnym. B1-C1
Twoja ocena