Opinie o Nas
Eduarena - Księgarnia Językowo - Edukacyjna Zarejestruj się lub Zaloguj się
Koszyk
 
 

Obsługa, Diagnozowanie oraz Naprawa Elektrycznych i Elektronicznych Układów Pojazdów Samochodowych. Część 1

W magazynie
SKU
9788302171833
SKU 9788302171833
Wydawnictwo Wydawnictwa Szkolne i Pedagogiczne
Autor Grzegorz Dyga, Grzegorz Trawiński
Data Wydania 2017
Oprawa Miękka
Ilość stron 488
Nasza cena 53,27 zł Normalna cena 64,97 zł
Produkt w magazynie Wysyłamy w ciągu 24h
Podręcznik do nauki zawodów technik pojazdów samochodowych i elektromechanik pojazdów samochodowych, realizujący treści z zakresu kwalifikacji MG.12. Obsługa, diagnozowanie oraz naprawa elektrycznych i elektronicznych układów pojazdów samochodowych.

Część 1 podręcznika dotyczy diagnozowania układów elektrycznych i elektronicznych. Opisano w niej m.in. zakres diagnostyki układów elektrycznych i elektronicznych pojazdów samochodowych oraz sposób jej przeprowadzenia i interpretację uzyskanych wyników diagnostycznych.

Przyszli technicy i elektromechanicy pojazdów samochodowych nauczą się też, jak przeprowadzać ocenę stanu technicznego elementów oraz układów elektrycznych i elektronicznych pojazdów i w jaki sposób sporządzać dokumentację wykonanych pomiarów.

Zaletą podręcznika jest bogata szata graficzna – kolorowe zdjęcia, schematy i rysunki szczegółowo obrazują opisywane zagadnienia, stanowią dla ucznia dodatkowe źródło informacji i ułatwiają zrozumienie poszczególnych tematów.
Więcej informacji
SKU 9788302171833
Wydawnictwo Wydawnictwa Szkolne i Pedagogiczne
Autor Grzegorz Dyga, Grzegorz Trawiński
Data Wydania 2017
Oprawa Miękka
Ilość stron 488
Napisz własną recenzję
Napisz opinię o produkcie:Obsługa, Diagnozowanie oraz Naprawa Elektrycznych i Elektronicznych Układów Pojazdów Samochodowych. Część 1
Twoja ocena