Eduarena - Księgarnia Językowo - Edukacyjna Zarejestruj się lub Zaloguj się
Koszyk
 

Nowe Słowa Na Start. Język Polski. Podręcznik Wieloletni. Klasa 7. Szkoła Podstawowa

W magazynie
SKU
9788326731488
SKU 9788326731488
Wydawnictwo Nowa Era
Autor Joanna Kościerzyńska, Małgorzata Chmiel, Maciej Szulc, Agnieszka Gorzałczyńska-Mróz
Rok Wydania 2017
Nr dop. MEN 907/4/2017
Oprawa Miękka
Ilość stron 148
Nasza cena 32,31 zł Normalna cena 35,90 zł
Produkt w magazynie Wysyłamy w ciągu 24h
Podręcznik „NOWE Słowa na start! 7” został przygotowany zgodnie z wytycznymi nowej podstawy programowej. Zawiera znane i cenione przez nauczycieli rozwiązania dydaktyczne znane z podręczników „Opisać świat” i „Słowa na czasie”, które umożliwiają integrację kształcenia literackiego, językowego i kulturowego, rozwijanie w uczniu motywacji do czytania oraz poznawania literatury według ponadczasowych motywów.

  • - Kontynuacja wprowadzania treści z siedmiu wątków tematycznych sprawia, że w każdej kolejnej klasie uczeń staje się coraz bardziej świadomym odbiorcą tekstów kultury.
  • - Infografiki "Twórca i jego czasy", "Twórca i jego dzieło", konteksty gatunkowe oraz historyczno-literackie oraz różnorodne ćwiczenia ułatwiają omówienie wszystkich lektur obowiązkowych oraz wybranych tekstów z listy uzupełniającej.
  • - Liczne fragmenty powieści współczesnych poruszające aktualne, bliskie młodzieży problemy, zachęcają uczniów do rozwijania zainteresowań czytelniczych.
  • - Integracja zagadnień literacko-kulturowych oraz językowych w jednym podręczniku umożliwia wykorzystanie w praktyce nabytych umiejętności z zakresu wiedzy o języku.
  • - Element "Szkoła mówienia i pisania" pomaga uczniom kształcić poprawne wypowiadanie się w mowie i w piśmie oraz zdobywać najważniejsze umiejętności z retoryki.
  • - Poprzez spiralny układ, umożliwiający powtarzanie i poszerzanie wiadomości z nauki o języku z poprzednich klas, podręcznik pozwala na wyrównanie różnic programowych oraz bardziej efektywne przyswajanie zagadnień.
  • - Umieszczone po każdym rozdziale podsumowania w formie map pojęć, testy oparte na tekstach popularnonaukowych i publicystycznych, a także znajdujący się na końcu podręcznika "Twój niezbędnik" porządkują zdobyte wiadomości i systematycznie przygotowują do egzaminu po klasie 8.
Więcej informacji
SKU 9788326731488
Wydawnictwo Nowa Era
Autor Joanna Kościerzyńska, Małgorzata Chmiel, Maciej Szulc, Agnieszka Gorzałczyńska-Mróz
Rok Wydania 2017
Nr dop. MEN 907/4/2017
Oprawa Miękka
Ilość stron 148
Napisz własną recenzję
Napisz opinię o produkcie:Nowe Słowa Na Start. Język Polski. Podręcznik Wieloletni. Klasa 7. Szkoła Podstawowa
Twoja ocena