Opinie o Nas
Eduarena - Księgarnia Językowo - Edukacyjna Zarejestruj się lub Zaloguj się
Koszyk
 
 

Nihao! Multimedialny Kurs Języka Chińskiego dla Początkujących

W magazynie
SKU
5907806965319
SKU 5907806965319
Oprawa Miękka
Nasza cena 21,25 zł Normalna cena 25,01 zł
Multimedialny kurs języka chińskiego, nauka mówienia i pisania. Poziom początkujący A1 i A2. To program opracowany specjalnie dla polskiego odbiorcy, który szczegółowo i możliwie prosto omawia punkt po punkcie poszczególne zagadnienia związane z nauką języka chińskiego – mówienie, rozumienie ze słuchu, słownictwo oraz gramatykę. Kurs składa się z dwóch części uczących najbardziej popularnej odmiany języka chińskiego – mandaryńskiego.

Pierwsza część kursu przeznaczona jest dla osób zupełnie początkujących, Po przerobieniu materiału będziesz w stanie samodzielnie budować proste zdania i wypowiedzi.

Druga część kursu przeznaczona jest dla osób początkujących, które jednak znają już podstawy języka. Po przerobieniu tej części kursu powinieneś być już w stanie czytać proste teksty chińskie, a także rozmawiać w języku chińskim na poziomie podstawowym.

Obie części kursu zapewniają 200 godzin nauki. Czytanki, dialogi, zdania i wyrazy zostały nagrane przez zespół profesjonalnych chińskich lektorów.
Więcej informacji
SKU 5907806965319
Oprawa Miękka
Napisz własną recenzję
Napisz opinię o produkcie:Nihao! Multimedialny Kurs Języka Chińskiego dla Początkujących
Twoja ocena