Opinie o Nas
Eduarena - Księgarnia Językowo - Edukacyjna Zarejestruj się lub Zaloguj się
Koszyk
 
 

Niewierni

W magazynie
SKU
9788375541304
SKU 9788375541304
Wydawnictwo Czarna Owca
Autor Vincent V. Severski
Data Wydania 2012
Oprawa Miękka
Ilość stron 864
Format 135 x 210
Nasza cena 41,41 zł Normalna cena 49,90 zł
"Niewierni" to tętniący napięciem wielowątkowy thriller, w którym powracają bohaterowie "Nielegalnych".

Autor, były oficer wywiadu, stworzył pasjonującą opowieść inspirowaną autentycznymi wydarzeniami.

Agenci polskiego wywiadu z zespołu Konrada Wolskiego wpadają na trop tajemniczego spotkania w hotelu Marriott. Nie podejrzewają, że wydarzenie to postawi na nogi służby wywiadowcze wielkich mocarstw. Nowe zagrożenie terrorystyczne uruchamia lawinę wydarzeń od Jemenu po Irlandię.

Nieuchwytny Safir as-Salam, polski terrorysta w szeregach Al-Kaidy jest gotowy do decydującego starcia. Wszystkie tropy prowadzą do Szwecji, gdzie uwagę służb zaprząta genialny haker antyglobalista...

Vincent V. Severski - pseudonim literacki pułkownika polskiego wywiadu. Przez wiele lat pracował poza granicami kraju pod przybraną tożsamością. Zajmował jedno z najwyższych stanowisk kierowniczych w Agencji Wywiadu. Odszedł ze służby na własną prośbę w 2007 roku. Wielokrotnie odznaczany i wyróżniany przez najwyższe władze RP, uhonorowany Legią Zasługi przez prezydenta Baracka Obamę.

"Nie dowiecie się, co z tej historii zdarzyło się naprawdę. Nie dowiecie się, które z opisanych postaci są prawdziwe. Były oficer wywiadu tego wam zdradzić nie może, Ale COŚ zdarzyło się naprawdę, KTOŚ jest prawdziwy. Polska powieść sensacyjna zyskała autora, który nie tylko wie, o czym pisze. Severski zdradził kiedyś, że po przeczytaniu Millenium Larssona doszedł do wniosku, że skoro Larsson, którego poznał, potrafił tak pisać, to on potrafi co najmniej tak dobrze. Nie pomylił się."

Miłada Jędrysik, była korespondentka wojenna Gazety Wyborczej
Więcej informacji
SKU 9788375541304
Wydawnictwo Czarna Owca
Autor Vincent V. Severski
Data Wydania 2012
Oprawa Miękka
Ilość stron 864
Format 135 x 210
Napisz własną recenzję
Napisz opinię o produkcie:Niewierni
Twoja ocena