Opinie o Nas
Eduarena - Księgarnia Językowo - Edukacyjna Zarejestruj się lub Zaloguj się
Koszyk
 
 

Niemiecki dla leniwych. Ćwiczenia. Zobacz, zrozum, zapamiętaj

W magazynie
SKU
9788381752213
SKU 9788381752213
Wydawnictwo Poltext
Autor Agnieszka Drummer, Monika Rolbiecka
Data Wydania 2021
Oprawa Miękka
Ilość stron 304
Format 210 x 190
Nasza cena 39,91 zł Normalna cena 49,90 zł
Produkt w magazynie Wysyłamy w ciągu 24h
Język niemiecki Poziom A1–B2 Ćwicz język niemiecki metodą wizualną Oto książka, która wychodzi naprzeciw oczekiwaniom wszystkich wzrokowców! Ten dodatek do bestsellerowego podręcznika Niemiecki dla leniwych w całości składa się z różnorodnych ćwiczeń, przejrzystych tabel, kolorowych ikon i prostych schematów. Dzięki nim można szybko i sprawnie opanować niemiecką gramatykę: przypomnieć sobie najważniejsze struktury, utrwalić konstrukcje już poznane bądź uzupełnić swoją wiedzę. Jak przekonują autorki, najlepiej uczymy się języków obcych, gdy wizualizujemy sobie omawiany materiał.

Niniejszy zbiór ćwiczeń obejmuje wszystkie zagadnienia gramatyczne od poziomu A1 do B2, w tym:
-niemieckie części mowy,
-czasy gramatyczne – proste i złożone,
-słowotwórstwo,
-stronę bierną,
-mowę zależną,
-tryby warunkowe.

Wykonanie jednego ćwiczenia zajmie ci nie więcej niż pięć minut. W dodatku nie musisz trzymać się ściśle określonej kolejności – możesz rozwiązywać zadania według własnych potrzeb. Dlatego nawet jeśli masz mało czasu lub zwyczajnie nie chce ci się siadać do nauki niemieckiego, spróbuj otworzyć Niemiecki dla leniwych. Ćwiczenia, zrobić jedno zadanie, za chwilę drugie, trzecie i kolejne, a wkrótce z satysfakcją stwierdzisz, że nawet nie wiesz kiedy kolejne zagadnienie gramatyczne stało się dla ciebie jasne. Na końcu książki znajdziesz klucz odpowiedzi do wszystkich ćwiczeń.

***
Agnieszka Drummer – tłumaczka i lektorka języka niemieckiego, autorka nowatorskiej metody nauczania języków obcych oraz bestsellerowych podręczników. Od 25 lat mieszka w Niemczech z dłuższą przerwą na pobyt w Londynie. Uczy Polaków języków obcych przez internet autorską metodą AD.

Monika Rolbiecka - germanistka, nauczycielka języka niemieckiego w Powiatowym Zespole Szkół nr 4 im. Jakuba Wejhera w Wejherowie, pasjonatka metodyki i dydaktyki języka niemieckiego, egzaminatorka maturalna, współautorka zeszytu zawodowego w branży mechanicznej oraz publikacji pod patronatem Agnieszki Drummer "Niemiecki bezstresowo i ciekawie".
Więcej informacji
SKU 9788381752213
Wydawnictwo Poltext
Autor Agnieszka Drummer, Monika Rolbiecka
Data Wydania 2021
Oprawa Miękka
Ilość stron 304
Format 210 x 190
Napisz własną recenzję
Napisz opinię o produkcie:Niemiecki dla leniwych. Ćwiczenia. Zobacz, zrozum, zapamiętaj
Twoja ocena