Eduarena - Księgarnia Językowo - Edukacyjna Zarejestruj się lub Zaloguj się
Koszyk

Niderlandzki nie gryzie! Dla średnio zaawansowanych

W magazynie
SKU
9788367219563
SKU 9788367219563
Wydawnictwo EDGARD
Data Wydania 2022
Oprawa Inna
Nasza cena 30,08 zł Normalna cena 44,90 zł
Produkt w magazynie Wysyłamy w ciągu 24h
(Książka + nagrania MP3 )

Unikalna metoda aktywnej nauki

Unikalny kurs do samodzielnej, aktywnej nauki języka niderlandzkiego dla wszystkich, którzy chcą rozwinąć znajomość języka na poziomie średnio zaawansowanym (A2-B1).

Książka opiera się na unikalnej metodzie aktywnej nauki, która dzięki licznym ćwiczeniom trenuje wszystkie kompetencje językowe: znajomość słownictwa (także potocznego), trudniejszych konstrukcji gramatycznych oraz czytanie i rozumienie ze słuchu.

W 14 rozdziałach tematycznych znajdziesz ciekawe teksty, przystępnie wyjaśnioną gramatykę, dialogi i scenki sytuacyjne, porcję słówek, liczne ćwiczenia leksykalne i gramatyczne, a także interesujące informacje o Holandii. Na końcu każdego rozdziału umieszczono praktyczny słowniczek. Książkę zamyka dodatkowy rozdział podsumowujący z 14 tekstami, poświęcony w szczególności rozwijaniu umiejętności rozumienia tekstu czytanego i rozumienia ze słuchu.

Dołączona do kursu nagrania MP3 wykonane są przez profesjonalnych lektorów. Zawierają teksty otwierające każdy z rozdziałów, ciekawostki o Holandii oraz wszystkie teksty z rozdziału podsumowującego.

Kontynuacja bestsellera Niderlandzki nie gryzie

- poznajesz niezbędne słownictwo

- trenujesz znajomość gramatyki

- rozwiązujesz różnorodne ćwiczenia

- doskonalisz rozumienie ze słuchu

- uczysz się konstruować wypowiedzi pisemne
Więcej informacji
SKU 9788367219563
Wydawnictwo EDGARD
Data Wydania 2022
Oprawa Inna