Eduarena - Księgarnia Językowo - Edukacyjna Zarejestruj się lub Zaloguj się
Koszyk

NEW. Ortograffiti 3. Zeszyt ćwiczeń 2. Wersja 90 minut

W magazynie
SKU
9788381972154
SKU 9788381972154
Wydawnictwo Operon
Data Wydania 2022
Oprawa Inna
Nasza cena 31,05 zł Normalna cena 36,96 zł
Produkt w magazynie Wysyłamy w ciągu 24h
Seria Ortograffiti z Bratkiem występuje w dwóch wersjach: wersji „90 minut” i wersji „45 minut”. Wersja “90 minut” (dotychczasowa) jest przeznaczona dla tych nauczycieli, którzy prowadzą 2 godziny zajęć korekcyjno-kompensacyjnych lub dydaktyczno-wyrównawczych w tygodniu w danej grupie, zaś wersja “45 minut” dla tych, którzy prowadzą 1 godzinę takich zajęć w tygodniu.

Ortograffiti z Bratkiem. Wersja 90 minut. Klasa 3. Część 2.
Zeszyt ćwiczeń dla dzieci wymagających dodatkowego wsparcia w nauce czytania i pisania. Ćwiczenia zawarte w zeszytach dla klasy III pomagają w wielozmysłowy sposób zapamiętać zasady ortograficzne.

W części I – pisownia rz po spółgłoskach, pisownia wyrazów ze spółgłoskami miękkimi, pisownia wyrazów wielką literą, pisownia wyrazów z zakończeniami -uje, -uszka, pisownia wyrazów z ó wymiennym i niewymiennym.

W części II – pisownia wyrazów z zakończeniem -ówka, utrwalenie pisowni wyrazów z głoskami miękkimi, pisownia wyrazów z utratą dźwięczności, utrwalenie zasady pisowni rz po spółgłoskach i zakończeniem -arz, -erz, pisownia wyrazów z rz niewymiennym, ż wymiennym i niewymiennym, pisownia wyrazów z h, ą i ę.

Oprócz ortografii dziecko uczy się pisania podstawowych form użytkowych, np.: listu, ogłoszenia, opowiadania. Utrwala części mowy, nazwy miesięcy, doskonali umiejętność posługiwania się zegarem.

Na dany rok szkolny przewidziano 2 zeszyty ćwiczeń oraz karty pracy. Polecamy zakup całego zestawu Ortograffiti z Bratkiem. Wersja 90 minut. Klasa 3. Zestaw. Zawiera on komplet materiałów do pracy z uczniem i gwarantuje kompleksowe zastosowanie Metody Ortograffiti z Bratkiem.

Metoda Ortograffiti:
wspomaga naukę czytania i pisania,
rozwija kompetencję czytania ze zrozumieniem,
wspomaga rozwój społeczno-emocjonalny,
pomaga w rozwijaniu koncentracji,
pomaga w adaptacji dziecka w szkole.
Jest ona przeznaczona do prowadzenia zajęć zarówno przez nauczycieli, terapeutów jak i pedagogów podczas zajęć dydaktyczno-wyrównawczych, korekcyjno-kompensacyjnych, opiekuńczo-wychowawczych jak i podczas terapii pedagogicznej.

Przyjazna i zabawna postać Bratka motywuje do rozwiązywania zadań.
Więcej informacji
SKU 9788381972154
Wydawnictwo Operon
Data Wydania 2022
Oprawa Inna