Eduarena - Księgarnia Językowo - Edukacyjna Zarejestruj się lub Zaloguj się
Koszyk
 
 

New English Adventure Starter. Ćwiczenia + CD

W magazynie
SKU
9781447949435
SKU 9781447949435
Wydawnictwo Pearson
Autor Regina Raczyńska, Cristiana Bruni
Data Wydania 2014
Oprawa Miękka
Ilość stron 72
Format 210 x 297
Nasza cena 24,48 zł Normalna cena 26,90 zł
Produkt w magazynie Wysyłamy w ciągu 24h

Zeszyt ćwiczeń z języka angielskiego dla przedszkolaków to doskonałe uzupełnienie dla podręcznika New English Adventure Starter. Każdej lekcji z podręcznika odpowiada jedna strona z ćwiczeń. Publikacja zawiera płytę CD z piosenkami i historyjkami, które pomogą utrwalić poznany na zajęcia.


New English Adventure Starter

zabierze dzieci w podróż po magicznym świecie Disneya, w którym czeka je niezwykła przygoda z językiem angielskim. Kurs docenią także nauczyciele i rodzice, ponieważ uwzględnia on realia polskiej zerówki, wymagania programowe, a przede wszystkim zróżnicowane potrzeby 5- i 6-latków. Aż pół miliona polskich dzieci uczyło się angielskiego z serii English Adventure.

O zaangażowanie uczniów zadbają ulubieni bohaterowie, znani dzieciom z kinowych hitów studia Disney Pixar oraz Myszka Miki, Minnie i Goofy. Ci ostatni towarzyszą uczniom w komiksowych historyjkach, które konsolidują materiał z każdego rozdziału. Wiodące postacie prowadzą maluchy przez kolejne części kursu, zapewniając im poczucie bezpieczeństwa. Poziom motywacji jest bardzo wysoki i zostaje utrzymany także podczas powtórek w domu dzięki bogatej obudowie:

  • dołączonej do każdej książki ucznia płycie DVD z fragmentami filmów Disneya,
  • dołączonej do kolorowego zeszytu ćwiczeń płycie audio z melodyjnymi piosenkami i nagranymi historyjkami Mikiego i przyjaciół,
  • plakatom, kartom obrazkowym oraz z historyjkami.

Kontynuuj kurs również w szkole podstawowej:

Więcej informacji
SKU 9781447949435
Wydawnictwo Pearson
Autor Regina Raczyńska, Cristiana Bruni
Data Wydania 2014
Oprawa Miękka
Ilość stron 72
Format 210 x 297