Opinie o Nas
Eduarena - Księgarnia Językowo - Edukacyjna Zarejestruj się lub Zaloguj się
Koszyk
 
 

Dizionario dell'Alimentazione. Dictionary of Food and Nutrition. Italiano - Inglese - Cinese

W magazynie
SKU
9788899059224
SKU 9788899059224
Data Wydania 2015
Oprawa Miękka
59,90 zł
Dizionario dell'alimentazione - Dictionary of Food and Nutrition - Italiano / Inglese / Cinese. Wydanie przygotowane z okazji wystawy EXPO 2015 w Mediolanie.

Słownik przeznaczony między innymi dla hotelarzy, restauratorów, kelnerów oraz osób przygotowujących się do pracy w tych zawodach. Przydatny każdemu, kto pragnie pogłębić swoją znajomość terminologii gastronomicznej, poznać typowe dania kuchni włoskiej i europejskiej, nauczyć się rozumieć praz poprawnie tłumaczyć przepisy kulinarne.

Stanowi praktyczne narzędzie ułatwiające opracowanie w wielu językach karty dań oraz skuteczną i poprawną językowo komunikację z obcojęzycznym klientem.

Słownik zawiera:
  • • ponad 25.000 haseł i tłumaczeń z definicjami w języku włoskim, angielskim i chińskim,
  • • 16 stron z tablicami prezentującymi w formie obrazkowej i tłumaczeniami na trzy języki produkty spożywcze, narzędzia i wyposażenie kuchenne oraz typowe produkty i dania kulinarne,
  • • wersję elektroniczną wraz z ilustracjami i wymową w językach: włoskim, angielskim i chińskim kompatybilną z urządzeniami typu PC, smartfon, tablet (dostępną bezpłatnie online po podaniu kodu umieszczonego w słowniku).
Więcej informacji
SKU 9788899059224
Data Wydania 2015
Oprawa Miękka
Napisz własną recenzję
Napisz opinię o produkcie:Dizionario dell'Alimentazione. Dictionary of Food and Nutrition. Italiano - Inglese - Cinese
Twoja ocena