Opinie o Nas
Eduarena - Księgarnia Językowo - Edukacyjna Zarejestruj się lub Zaloguj się
Koszyk
 
 

I Fioretti di San Francesco + audio online. Letture Graduate ELI Giovani Adulti Poziom A2

W magazynie
SKU
9788853621092
SKU 9788853621092
Wydawnictwo Eli
Autor Luca Di Dio
Data Wydania 2016
Oprawa Miękka
Nasza cena 27,95 zł Normalna cena 32,90 zł
Produkt w magazynie Wysyłamy w ciągu 24h
I Fioretti di san Francesco + CD audio - książka z kolekcji Letture graduate ELI giovani adulti
 
Letture graduate ELI giovani adulti to sześciopoziomowa seria książek proponująca oryginalne oraz klasyczne historie do czytania przeznaczone dla uczących się języka włoskiego na następujących poziomach:
 
Livello 1 Elementare (600 parole chiave) A1
Livello 2 Pre-Intermediate (800 parole chiave) A2
Livello 3 Intermediate (1000 parole chiave) B1
Livello 4 Upper intermediate (1800 parole chiave) B2
Livello 5 Advanced (2500 parole chiave) C1
Livello 6 Integrale C2
 
I Fioretti di san Francesco + CD audio:
Poziom zaawansowania 2: A2
 
Treść:
Wybór i adaptacja opowieści ze średniowiecznego zbioru Kwiatki Świętego Franciszka.
 
Struktura:
Prezentowana historia podzielona jest na rozdziały oraz poprzedzona ilustrowaną prezentacją bohaterów opowieści i dwustronicową sekcją zawierającą ćwiczenia wprowadzające czytelnika w tekst książki pod kątem słownictwa i gramatyki. 
W lepszym rozumieniu tekstu pomagają glosariusze z tłumaczeniami wybranych słówek umieszczone w dolnej części każdej strony. Po każdym rozdziale następuje dwustronicowa sekcja podsumowująca rozdział pod kątem treści prezentowanej historii, a także gramatyki, słownictwa i poznanych form językowych, a ponadto wspomagająca rozwój umiejętności czytania ze zrozumieniem i skutecznego zapamiętywania. 
W końcowej części książki znajduje się czterostronicowa sekcja Dossier prezentująca ciekawe informacje związane z cywilizacją i kulturą włoskojęzyczną.
Książkę zamyka jednostronicowa sekcja Comprensione finale sprawdzająca ogólny poziom zrozumienia i zapamiętania przeczytanej historii, oraz poznanych form językowych, a także sekcja Syllabus zawierająca zwięzły opis zamierzeń dydaktycznych realizowanych w książce.
 
Bogata szata graficzna (w tym ilustracje wykonane przez uznanych ilustratorów książek o światowej sławie) stanowi doskonały komentarz wizualny do przedstawionej historii i sprzyja lepszemu zrozumieniu słownictwa i wyrażeń znajdujących się w tekście.
Książka stanowi doskonałe narzędzie konsolidujące kompetencje i sprawności językowe obejmujące umiejętność czytania, rozumienia ze słuchu, pisania i mówienia.
Książki z kolekcji Letture graduate ELI giovani adulti charakteryzują się dbałością o najwyższą jakość edytorską oraz starannym i eleganckim wykonaniem. Seria Letture graduate ELI giovani adulti opracowana została w oparciu o kryteria Europejskiego Systemu Opisu Kształcenia Językowego (Common European Framework of Reference for Languages).
Więcej informacji
SKU 9788853621092
Wydawnictwo Eli
Autor Luca Di Dio
Data Wydania 2016
Oprawa Miękka
Napisz własną recenzję
Napisz opinię o produkcie:I Fioretti di San Francesco + audio online. Letture Graduate ELI Giovani Adulti Poziom A2
Twoja ocena