Eduarena - Księgarnia Językowo - Edukacyjna Zarejestruj się lub Zaloguj się
Koszyk
 
 

Samouczki i Kursy Ekspresowe

Zobacz jako Siatka Lista

Produkty 7

na stronę
 1. -31%
  Rosyjski nie gryzie! (Książka + CD) wyd. 2022

  Rosyjski nie gryzie! (Książka + CD) wyd. 2022

  Nasza cena 31,67 zł Normalna cena 45,90 zł
  Dostępny
 2. -21%
  Rosyjski dla leniwych. Zobacz – Zrozum – Zapamiętaj Nowatorska metoda wizualnej nauki rosyjskiego

  Rosyjski dla leniwych. Zobacz – Zrozum –...

  Ksenia Gatalska
  Nasza cena 35,48 zł Normalna cena 44,91 zł
  Dostępny
 3. -31%
  Rosyjski aktywnie! Trening na 200 sposobów. Poziom A2-B1

  Rosyjski aktywnie! Trening na 200 sposobów....

  Joanna Szyke
  Nasza cena 27,53 zł Normalna cena 39,90 zł
  Dostępny
 4. -31%
  Rosyjski. Prawo na ubijstwo. Kurs językowy z kryminałem. Poziom A2-B1

  Rosyjski. Prawo na ubijstwo. Kurs językowy z...

  Praca Zbiorowa
  Nasza cena 25,46 zł Normalna cena 36,90 zł
  Dostępny
 5. -31%
  Rosyjski w 15 minut każdego dnia dla początkujących

  Rosyjski w 15 minut każdego dnia dla...

  Magdalena Olszewska
  Nasza cena 17,18 zł Normalna cena 24,90 zł
  Dostępny
 6. -31%
  Rosyjski. Repetytorium leksykalno-tematyczne A2-B1. Wydanie 2023

  Rosyjski. Repetytorium leksykalno-tematyczne...

  Nasza cena 27,53 zł Normalna cena 39,90 zł
  Dostępny
 7. -31%
  Rosyjski w samochodzie. Kurs podstawowy

  Rosyjski w samochodzie. Kurs podstawowy

  Praca Zbiorowa
  Nasza cena 18,56 zł Normalna cena 26,90 zł
  Dostępny
Zobacz jako Siatka Lista

Produkty 7

na stronę

Język rosyjski

Język rosyjski w XX wieku był głównym językiem uczonym w szkołach. Starsze pokolenia uczyły się w zasadzie tylko tego języka, jednak kiedy głównym językiem nauczanym w szkołach stał się język angielski, język rosyjski został odsunięty na boczny tor. Dzisiaj, w dobie globalnych przedsiębiorstw i współpracy międzynarodowej, język rosyjski jest bardzo często wymieniany przez pracodawców jako wymagana kompetencja od kandydata do pracy. Nie ma się co dziwić, obroty w handlu międzynarodowym z Państwami wschodnimi rosną, a dzięki znajomości języka rosyjskiego będziesz mieć możliwość prowadzenia rozmów nie tylko z Rosjanami, ale także z obywatelami Ukrainy, Białorusi, Litwy, Łotwy, Estonii czy też Kazachstanu. Nauka języka rosyjskiego jest więc jedną z kluczowych kompetencji jakie powinieneś zdobyć.

Podręczniki do języka rosyjskiego

Język rosyjski jest coraz chętniej wybierany jako dodatkowy język, którego warto się uczyć. Język ten jest coraz bardziej popularny zarówno wśród uczniów, jak i osób pracujących. Jak wspomnieliśmy wyżej, dzięki współpracy międzynarodowej i internacjonalizacji przedsiębiorstw, firmy coraz częściej poszukują i doceniają pracowników, którzy biegle mówią w języku rosyjskim.

Właśnie dlatego w księgarni językowej Eduarena znajdziesz pomoce dydaktyczne takie jak podręczniki, słowniki, rozmówki itp. książki do nauki języka rosyjskiego. W naszej bogatej ofercie księgarni internetowej prezentujemy Ci blisko 200 książek i podręczników do języka rosyjskiego. Wierzymy, że tak bogata oferta pomoże Ci w osiągnięciu sukcesu jakim będzie nauczenie się płynnego rozumienia i mówienia w tym języku.

Podręczniki specjalistyczne i biznesowe do nauki języka rosyjskiego

Profesjonaliści z pewnością docenią bogatą naszą ofertę na podręczniki specjalistyczne i biznesowe do nauki języka rosyjskiego. Jak powszechnie wiadomo, zwroty i słowa używane w codziennej komunikacji często nie wystarczają w tak specjalistycznych zastosowaniach jak medycyna, ekonomia, informatyka czy prawo. Właśnie dlatego w naszej ofercie znajdziesz również podręczniki, które pomogą Ci w nauce specjalistycznych wyrażeń.

Słowniki rosyjsko-polskie i rosyjsko-rosyjskie

W księgarni językowej możesz wybierać także spośród dużej ilości słowników rosyjsko-polskich z profesjonalnie wykonanymi tłumaczeniami i przykładowymi zastosowaniami w codziennej komunikacji. Dla osób zaawansowanych mamy także szeroki wybór słowników rosyjsko - rosyjskich. W naszej księgarni znajdziesz słowniki sprawdzonych i uznanych na polskim rynku wydawnictw. Będą to zatem słowniki Langenscheidt, Lingea, Level Trading, PONS i wielu innych znanych i cenionych wydawnictw.

Fiszki, samouczki i rozmówki w języku rosyjskim

Fiszki językowe to idealne rozwiązanie dla osób, które chcą w stosunkowo krótkim czasie przyswoić większą ilość słów, w tym przypadku w języku rosyjskim. Fiszki pozwalają na efektywną i szybką naukę słówek zarówno poprzez prezentowane tłumaczenie w języku polskim, jak i dodatkowe obrazki graficzne, prezentujące słowo, którego chcemy się nauczyć. Dzięki temu nauka jest efektywna i przyjemna.

Samouczki, kursy ekspresowe i rozmówki są również bardzo efektywnymi narzędziami do samodzielnej nauki języka rosyjskiego. Gotowe zdania prezentowane w konkretnych sytuacjach pozwolą Ci na szybkie opanowanie języka na poziomie codziennej komunikacji. Gotowe rozmówki pomogą Ci szybko przygotować do wyjazdu na wakacje lub w delegację.

Gramatyka, słownictwo i przygotowanie do egzaminów w języku rosyjskim

Egzaminy językowe wymagają od uczestników nie tylko zaawansowanej znajomości słownictwa i zwrotów, ale także odpowiedniej znajomości reguł gramatycznych. To często reguły gramatyczne decydują o tym jak należy rozumieć zdanie. Właśnie dlatego w księgarni Eduarena znajdziesz także podręczniki do gramatyki, słownictwa i repetytoria przygotowujące do egzaminów z języka rosyjskiego.

Literatura i lektury w języku rosyjskim

To co wyróżnia naszą księgarnię językową to z pewnością bardzo rozbudowana oferta. Oprócz podręczników i klasycznych pomocy naukowych stawiamy również na naukę języka hiszpańskiego poprzez czytanie literatury i lektur w języku ich wydania, tzw. w oryginale.