Opinie o Nas
Eduarena - Księgarnia Językowo - Edukacyjna Zarejestruj się lub Zaloguj się
Koszyk
 
 

Wot i my po nowomu 1. Język rosyjski. Liceum i technikum. Podręcznik

W magazynie
SKU
9788326230295
SKU 9788326230295
Wydawnictwo Wydawnictwo Szkolne PWN
Autor Małgorzata Wiatr-Kmieciak, Sławomira Wujec
Data Wydania 2019
Nr dop. MEN 978/1/2019
Oprawa Miękka
Ilość stron 128
Format 205 x 285
Komunikat specjalny pierwsza_grupa_opisow_d
Nasza cena 43,08 zł Normalna cena 53,21 zł
Produkt w magazynie Wysyłamy w ciągu 24h
Wot i My! Po nowomu to nowa odsłona wiodącego podręcznika do języka rosyjskiego najczęściej wybieranego przez rusycystów. Nowy podręcznik uwzględnia doświadczenia i sugestie nauczycieli, którzy pracują z kursem od wielu lat.

Kurs został przygotowany specjalnie z myślą o pierwszym roczniku uczniów kończących ośmioklasową szkołę podstawową – uczących się w wariancie III.2.0 (uczniowie początkujący) i III.2 (uczniowie kontynuujący naukę języka rosyjskiego jako drugiego języka – po klasach 7 i 8).

Pierwszy tom kursu Wot i My! Po nowomu zapewnia optymalne dostosowanie do obu wariantów podstawy programowej, dzięki specjalnym sekcjom dla poczatkujących i kontynuujących.

Podręcznik Wot i My! Po nowomu 1 składa się z 25 lekcji podzielonych na pięć rozdziałów o stałej budowie, lekcji o tematyce realioznawczej, transkrypcji nagrań oraz alfabetycznego słownika rosyjsko-polskiego

Największe atuty podręcznika:
- Przygotowuje uczniów do komunikacji w różnych sytuacjach życia codziennego dzięki autentycznym tekstom i w kontekście ciekawym dla młodzieży, np. komunikacja smsowa, forum internetowe, e-mail, chat.
- Już w pierwszym tomie uczniowie ćwiczą zastosowanie języka w codziennym życiu, np. załatwianie formalności związanych z wyjazdem do Rosji lub zamawianie taxi w języku rosyjskim.
- Podręcznik wprowadza gramatykę w przystępny sposób i zawiera dodatkowe objaśnienia zagadnień gramatycznych sprawiających trudności polskim uczniom.
- Kurs kładzie duży nacisk na rozwój sprawności mówienia. Liczne dialogi i scenki sytuacyjne pomagają uczniom utrwalić nowe słownictwo w atrakcyjny i naturalny sposób.
- Przybliża uczniom obyczaje i kulturę Rosji i umożliwia rozwój kompetencji interkulturowej.
Więcej informacji
SKU 9788326230295
Wydawnictwo Wydawnictwo Szkolne PWN
Autor Małgorzata Wiatr-Kmieciak, Sławomira Wujec
Data Wydania 2019
Nr dop. MEN 978/1/2019
Oprawa Miękka
Ilość stron 128
Format 205 x 285
Komunikat specjalny pierwsza_grupa_opisow_d
Napisz własną recenzję
Napisz opinię o produkcie:Wot i my po nowomu 1. Język rosyjski. Liceum i technikum. Podręcznik
Twoja ocena