Opinie o Nas
Eduarena - Księgarnia Językowo - Edukacyjna Zarejestruj się lub Zaloguj się
Koszyk
 
 

Nowoczesna Korespondencja Biznesowa po Rosyjsku

W magazynie
SKU
9788375619744
SKU 9788375619744
Wydawnictwo Poltext
Autor Anna Strmiska-Mietlińska
Data Wydania 2019
Oprawa Miękka
Ilość stron 196
Format 145 x 205
Nasza cena 34,31 zł Normalna cena 42,90 zł
Produkt w magazynie Wysyłamy w ciągu 24h
Język rosyjski
Poziom B2–C1

Polsko-rosyjska wymiana handlowa rozwija się w dużym stopniu niezależnie od sytuacji politycznej. W efekcie wiele polskich firm „robi biznes” po rosyjsku. Książka, napisana przez jedną z najbardziej kompetentnych osób w Polsce w dziedzinie komunikacji biznesowej po rosyjsku, stanowi nowoczesny i wszechstronny poradnik do natychmiastowego wykorzystania. Czytelnik znajdzie w niej przykłady formułowania poprawnych listów biznesowych, e-maili, składania zamówień, rezerwacji czy reklamacji, rozliczania faktur oraz wielu innych aktywności biznesowych.

Książka obejmuje szeroki zakres tematów: bankowość, księgowość, zarządzanie, handel międzynarodowy, PR, reklamę i marketing. Oczywiście w książce omawiana jest także komunikacja za pomocą SMS-ów, komunikatorów oraz portali społecznościowych. Słownictwo i zwroty pochodzą ze współcześnie używanego w biznesie języka rosyjskiego. Dzięki tej książce nabierzesz pewności w komunikacji biznesowej po rosyjsku, a kontrahenci będą cię postrzegać jako profesjonalnego partnera.

***
Dr Anna Strmiska-Mietlińska – długoletni kierownik Zespołu Języka Rosyjskiego w Centrum Nauki Języka Obcego Szkoły Głównej Handlowej w Warszawie oraz tłumaczka i starszy wykładowca języka rosyjskiego; autorka skryptów i podręczników z zakresu ekonomii, zarządzania oraz szeroko pojętej tematyki handlowej.
Więcej informacji
SKU 9788375619744
Wydawnictwo Poltext
Autor Anna Strmiska-Mietlińska
Data Wydania 2019
Oprawa Miękka
Ilość stron 196
Format 145 x 205
Napisz własną recenzję
Napisz opinię o produkcie:Nowoczesna Korespondencja Biznesowa po Rosyjsku
Twoja ocena