Opinie o Nas
Eduarena - Księgarnia Językowo - Edukacyjna Zarejestruj się lub Zaloguj się
Koszyk
 
 

Język Norweski dla Planujących Podjęcie Pracy + CD

W magazynie
SKU
9788389635303
SKU 9788389635303
Wydawnictwo Level Trading
Autor praca zbiorowa
Data Wydania 2008
Oprawa Miękka
Nasza cena 32,13 zł Normalna cena 37,80 zł
Opracowanie to jest skierowane przede wszystkim do osób, które zamierzają podjąć pracę za granicą lub już przygotowują się do wyjazdu w celu podjęcia pracy oraz dla tych, którym znajomość języka norweskiego jest potrzebna w pracy w Polsce. W opracowaniu uwzględniono wiele aspektów związanych zatrudnieniem takich jak: poszukiwanie pracy, ogłoszenia pracodawcy, pisanie listu motywacyjnego i CV, rozmowa kwalifikacyjna z pracodawcą, wynagrodzenie za pracę, czas pracy, zakres obowiązków, warunki pracy.

W książce i na płytach uwzględniono słownictwo związane z różnorodnymi pracami, m. in. prace budowlane, instalacje elektryczne i CO, praca w warsztacie samochodowym, naprawa sprzętu gospodarstwa domowego, praca kelnera, praca w barze, sprzątanie, opieka nad dziećmi i osobami starszymi, prace ogrodnicze. Ponadto opracowanie podejmuje podstawową tematykę nie związaną bezpośrednio z zatrudnieniem. Tematyka ta została podzielona na kilkanaście grup tematycznych takich jak np.: podróż, wycieczki, zakupy, restauracja, sport, wypoczynek i inne.

Kurs obejmuje również omówienie podstawowych zasad i reguł gramatycznych. Na płytach znajdują się nagrania słów i zwrotów w języku polskim i norweskim.
Więcej informacji
SKU 9788389635303
Wydawnictwo Level Trading
Autor praca zbiorowa
Data Wydania 2008
Oprawa Miękka
Napisz własną recenzję
Napisz opinię o produkcie:Język Norweski dla Planujących Podjęcie Pracy + CD
Twoja ocena