Opinie o Nas
Eduarena - Księgarnia Językowo - Edukacyjna Zarejestruj się lub Zaloguj się
Koszyk
 
 

Maximal 2. Język niemiecki. Szkoła podstawowa klasa 8. Zeszyt ćwiczeń

W magazynie
SKU
9788381652346
SKU 9788381652346
Wydawnictwo LektorKlett
Data Wydania 2021
Oprawa Miękka
Ilość stron 88
Nasza cena 20,74 zł Normalna cena 25,00 zł
Zeszyt ćwiczeń:
- Prosto do celu.Tak jak w podręczniku, ćwiczenia do każdej lekcji znajdują się na dwóch sąsiadujących stronach. Odnośniki do zadań z podręcznika, po których należy wykonać ćwiczenia, dodatkowo ułatwiają nawigację.
- Trening czyni mistrza! Uczeń może przećwiczyć wszystkie zagadnienia gramatyczne z podręcznika na podstawie dodatkowych ćwiczeń utrwalających w zeszycie ćwiczeń.
- Praktycznie najlepszy! Dodatkowe ćwiczenia słownictwa i zwrotów z danego rozdziału na podstawie prostych tekstów użytkowych pozwolą na ich opanowanie w praktyce.
- Zobacz to na własne oczy. Zadania na stronach filmowych rozwijają umiejętność przetwarzania materiału audiowizualnego, wymaganą w podstawie programowej, i pozwalają lepiej poznać bohaterów filmu.

Maximal to innowacyjny kurs języka niemieckiego dla uczniów rozpoczynających naukę od VII klasy! Już z numerem dopuszczenia MEN: 1094/1/2020.

- Przede wszystkim interesujący! Jan, Alicia i inni bohaterowie filmu i podręcznika MAXIMAL towarzyszą uczniom przez całe 2 lata nauki, prezentując współczesny świat młodych mieszkańców krajów DACHL i język niemiecki w praktyce.
- Innowacyjny! Nakręcono film, który jest w pełni zintegrowany z treścią podręcznika i celami nauczania.
- Maksymalnie minimalny! Nieprzeładowany podręcznik o łagodnej progresji uzupełniony jest maksymalnym pakietem dodatkowych zadań i materiałów dla nauczyciela.
- Dokładnie taki, jakiego potrzebujesz! Dwutomowy MAXIMAL napisany został specjalnie dla uczniów klas VII-VIII. Gwarantuje Ci realizację całości materiału w ciągu 2 godzin lekcyjnych tygodniowo (wariant II.2 podstawy programowej).
Więcej informacji
SKU 9788381652346
Wydawnictwo LektorKlett
Data Wydania 2021
Oprawa Miękka
Ilość stron 88
Napisz własną recenzję
Napisz opinię o produkcie:Maximal 2. Język niemiecki. Szkoła podstawowa klasa 8. Zeszyt ćwiczeń
Twoja ocena