Opinie o Nas
Eduarena - Księgarnia Językowo - Edukacyjna Zarejestruj się lub Zaloguj się
Koszyk
 
 

Maximal 2. Język niemiecki. Szkoła podstawowa klasa 8. Podręcznik

W magazynie
SKU
9788381652315
SKU 9788381652315
Wydawnictwo LektorKlett
Data Wydania 2021
Nr dop. MEN 1094/2/2021
Oprawa Miękka
Ilość stron 144
Nasza cena 27,70 zł Normalna cena 33,00 zł
Produkt w magazynie Wysyłamy w ciągu 24h
W podręczniku:
- Stali bohaterowie kursu. Jan, Lena, Anton i Alicia towarzyszą uczniom przez dwa lata i zapoznają ich z autentycznym językiem młodzieży.
- Innowacyjna metoda nauczania. Film i Fotostory zintegrowane z podręcznikiem wzbudzają zainteresowanie uczniów i motywują ich do nauki języka niemieckiego.
- Najlepsza taktyka? Łatwa gramatyka! Łagodna progresja gramatyczna oparta jest o autentyczne sytuacje komunikacyjne. Dodatkowo na końcu podręcznika znajdują się tabele gramatyczne z komentarzami, podsumowujące wszystkie zagadnienia z tomu.
- Zrób to sam! Angażujące i aktywizujące projekty powiązane są z tematyką rozdziału oraz zawierają szczegółowe wskazówki, jak zaplanować pracę, zrealizować projekt i przedstawić jego efekty.
- Przetasuj słówka. Słowniczek rozdziałowy „Mein Wortschatz” jest podzielony na kręgi tematyczne, a dodatkowo zawiera przykłady użycia w kontekście komunikacyjnym oraz różnice pomiędzy językiem polskim i niemieckim.
- Głośno i wyraźnie. Prawidłowa wymowa jest kształtowana od początku nauki poprzez przyjazne dla polskich uczniów wskazówki i proste, praktyczne ćwiczenia.
- Po sąsiedzku. Informacje Landeskunde dotyczące krajów DACHL pojawiają się w formie ciekawostek.
- „Extra” zakończenie roku. Dodatkowy rozdział przygotowany specjalnie na ostatnie tygodnie roku szkolnego.

Maximal to innowacyjny kurs języka niemieckiego dla uczniów rozpoczynających naukę od VII klasy! Już z numerem dopuszczenia MEN: 1094/1/2020.

- Przede wszystkim interesujący! Jan, Alicia i inni bohaterowie filmu i podręcznika MAXIMAL towarzyszą uczniom przez całe 2 lata nauki, prezentując współczesny świat młodych mieszkańców krajów DACHL i język niemiecki w praktyce.
- Innowacyjny! Nakręcono film, który jest w pełni zintegrowany z treścią podręcznika i celami nauczania.
- Maksymalnie minimalny! Nieprzeładowany podręcznik o łagodnej progresji uzupełniony jest maksymalnym pakietem dodatkowych zadań i materiałów dla nauczyciela.
- Dokładnie taki, jakiego potrzebujesz! Dwutomowy MAXIMAL napisany został specjalnie dla uczniów klas VII-VIII. Gwarantuje Ci realizację całości materiału w ciągu 2 godzin lekcyjnych tygodniowo (wariant II.2 podstawy programowej).
Więcej informacji
SKU 9788381652315
Wydawnictwo LektorKlett
Data Wydania 2021
Nr dop. MEN 1094/2/2021
Oprawa Miękka
Ilość stron 144
Napisz własną recenzję
Napisz opinię o produkcie:Maximal 2. Język niemiecki. Szkoła podstawowa klasa 8. Podręcznik
Twoja ocena