Opinie o Nas
Eduarena - Księgarnia Językowo - Edukacyjna Zarejestruj się lub Zaloguj się
Koszyk
 
 

Przedszkole

Zobacz jako Siatka Lista

Produkty 9

Ustaw kierunek malejący
na stronę
 1. -10%
  -10%
  Meine Freunde Und Ich. Segregator + CD

  Meine Freunde Und Ich. Segregator + CD

  Nasza cena 17,90 zł Normalna cena 19,90 zł
  Dostępny
 2. -20%
  -20%
  Śpiewaj i Ucz się Piosenki Francuskie z Przewodnikiem dla Rodziców

  Śpiewaj i Ucz się Piosenki Francuskie z...

  Nasza cena 19,91 zł Normalna cena 24,90 zł
  Dostępny
 3. -20%
  -20%
  Śpiewaj i Ucz się Piosenki Niemieckie z Przewodnikiem dla Rodziców

  Śpiewaj i Ucz się Piosenki Niemieckie z...

  Nasza cena 19,91 zł Normalna cena 24,90 zł
  Dostępny
 4. -18%
  -18%
  German for Children. Volume 1. Entertaining and constructive worksheets, games, word search and more

  German for Children. Volume 1. Entertaining and...

  Madeleine Neilly
  Nasza cena 31,97 zł Normalna cena 39,00 zł
  Niedostępny
 5. -20%
  -20%
  Niemiecki Dla Dzieci 1 3-7 Lat

  Niemiecki Dla Dzieci 1 3-7 Lat

  Monika Basse, Katarzyna...
  Nasza cena 5,51 zł Normalna cena 6,90 zł
  Niedostępny
 6. Język Niemiecki dla Dzieci 3-6 Lat. Zabawy dla...

  Katarzyna Piechocka-Empel, Monika...
  4,90 zł
  Niedostępny
 7. Język Niemiecki dla Dzieci 3-7 Lat

  Katarzyna Piechocka-Empel
  4,90 zł
  Niedostępny
 8. -25%
  -25%
  Niemiecki dla dzieci. Karty obrazkowe. 100 pierwszych słówek

  Niemiecki dla dzieci. Karty obrazkowe. 100...

  Nasza cena 26,17 zł Normalna cena 34,90 zł
  Niedostępny
 9. -25%
  -25%
  Moje Pierwsze Słówka Niemieckie

  Moje Pierwsze Słówka Niemieckie

  Roger Rougier
  Nasza cena 2,23 zł Normalna cena 2,98 zł
  Niedostępny
Zobacz jako Siatka Lista

Produkty 9

Ustaw kierunek malejący
na stronę

Język niemiecki

Język niemiecki jest drugim najczęściej wybieranym językiem w ramach międzynarodowych dialogów w Europie. W kontaktach z obcokrajowcami to właśnie język niemiecki zaraz po języku angielskim jest zwykle podstawą skutecznej komunikacji. Znajomość języka niemieckiego to większa szansa na znalezienie dobrze płatnej pracy i gwarancja skutecznej komunikacji w takich krajach jak Niemcy, Austria, Szwajcaria, a także Dania, Luksemburg, Belgia czy Holandia.

Podręczniki do języka niemieckiego

W księgarni Eduarena wiemy jak kluczową rolę w karierze zawodowej każdego z nas odgrywa nauka języka niemieckiego. Właśnie dlatego pomoce do nauki takie jak podręczniki, słowniki, fiszki, rozmówki itp. książki do nauki niemieckiego stanowią w ofercie naszej księgarni tak duży udział. W naszej księgarni internetowej znajdziesz blisko 1500 książek. Pomogą Ci one w osiągnięciu sukcesu jakim będzie nauczenie się płynnego rozumienia i mówienia w języku niemieckim. Ponad 700 pozycji stanowią w tym same podręczniki do niemieckiego. W naszych księgarniach znajdziesz prawdopodobnie wszystkie możliwe tytuły, z których chcą korzystać nauczyciele.

Podręczniki biznesowe i specjalistyczne do nauki języka niemieckiego

Ogólne podręczniki szkolne pomagają w nauce języka obcego, która jest wystarczająca do biegłego porozumiewania się. W każdym języku występują jednak słowa i zwroty specjalistyczne. Jeśli studiujesz np. medycynę albo ekonomię, z pewnością docenisz fakt, że w naszej ofercie znajdziesz także bogatą ofertę na podręczniki specjalistyczne i biznesowe do nauki języka niemieckiego.

Słowniki niemiecko-polskie i niemiecko - niemieckie

W naszej księgarni językowej znajdziesz bogatą ofertę słowników niemiecko-polskich z profesjonalnie wykonanymi tłumaczeniami i przykładowymi zastosowaniami w codziennej komunikacji. Profesjonaliści z pewnością docenią także szeroki dostęp do słowników niemiecko - niemieckich. W naszej księgarni znajdziesz słowniki sprawdzonych i uznanych na polskim rynku wydawnictw oferujących słowniki do niemieckiego zarówno te ogólne jak i specjalistyczne. Będą to zatem słowniki Langenscheidt, Huebner, PONS, Level Trading, PWN, Lingea i wielu innych znanych i cenionych wydawnictw. W naszej ofercie znajdziesz blisko 100 słowników ogólnych jak i specjalistycznych.

Fiszki, samouczki i rozmówki w języku niemieckim

Wiele osób stawia na samodzielną naukę języka, która ma pozwolić na porozumiewanie się w stopniu komunikatywnym lub ma pozwolić na nauczenie się konkretnej ilości słów i zwrotów, które będą mogli zastosować w pierwszym kontakcie z obcokrajowcem. Fiszki językowe to idealne rozwiązanie, aby w krótkim czasie przyswoić większą ilość słów, w tym przypadku w języku niemieckim. Rozmówki pozwalają na naukę często konkretnych zdań, których możemy użyć np. w hotelu czy restauracji gdy jedziemy na wycieczkę. W naszej ofercie znajdziesz też liczne samouczki i kursy ekspresowe, które pomogą Ci szybko przygotować się np. do wyjazdu służbowego.

Gramatyka, słownictwo i przygotowanie do egzaminów w języku niemieckim

Z pewnością można posługiwać się językiem obcym przy pomocy tylko znajomości konkretnych słówek i zwrotów. Na poziomie podstawowym powinniśmy się dogadać. Jeśli jednak chcemy płynnie mówić i rozumieć drugiego rozmówcę, będzie to wymagało dokładnej znajomości gramatyki konkretnych zwrotów charakterystycznych dla języka niemieckiego. W księgarni językowej znajdziesz podręczniki i książki, które pomogą Ci opanować gramatykę niemiecką, zaawansowane słownictwo i szczegółowo przygotować się do egzaminów potwierdzających znajomość języka niemieckiego.

Literatura i lektury w języku niemieckim

To co wyróżnia naszą księgarnię językową to z pewnością bardzo rozbudowana oferta. Oprócz podręczników i klasycznych pomocy naukowych stawiamy również na naukę języka niemieckiego poprzez czytanie literatury i lektur w języku ich wydania, tzw. w oryginale.