Opinie o Nas
Eduarena - Księgarnia Językowo - Edukacyjna Zarejestruj się lub Zaloguj się
Koszyk
 
 

Oprogramowanie Tablic Interaktywnych

Zobacz jako Siatka Lista

Produkty 9

Ustaw kierunek malejący
na stronę
 1. -20%
  -20%
  Infos 2. Oprogramowanie Tablicy Interaktywnej (do Wersji Wieloletniej Podręcznika)

  Infos 2. Oprogramowanie Tablicy Interaktywnej (do...

  Nasza cena 199,20 zł Normalna cena 249,00 zł
  Dostępny
 2. -18%
  -18%
  Infos 1. Oprogramowanie Tablicy Interaktywnej (do Wersji Wieloletniej)

  Infos 1. Oprogramowanie Tablicy Interaktywnej (do...

  Nasza cena 204,11 zł Normalna cena 249,00 zł
  Dostępny
 3. -18%
  -18%
  Studio d B1 Interaktywny poradnik metodyczny

  Studio d B1 Interaktywny poradnik metodyczny

  Nasza cena 50,43 zł Normalna cena 61,50 zł
  Dostępny
 4. -18%
  -18%
  Infos 2A. Oprogramowanie Tablicy Interaktywnej

  Infos 2A. Oprogramowanie Tablicy Interaktywnej

  Nasza cena 204,10 zł Normalna cena 249,00 zł
  Dostępny
 5. -18%
  -18%
  Infos 3A AktivLehrer IWB

  Infos 3A AktivLehrer IWB

  Nasza cena 204,17 zł Normalna cena 249,00 zł
  Dostępny
 6. -18%
  Paul, Lisa & Co. Starter. Oprogramowanie tablicy interaktywnej

  Paul, Lisa & Co. Starter. Oprogramowanie...

  Manuela Georgiakaki, Monika...
  Nasza cena 76,68 zł Normalna cena 93,50 zł
  Niedostępny
 7. -30%
  Język Niemiecki. Liceum i Technikum. Plansze Interaktywne Część 1. Zakres Podstawowy i Rozszerzony

  Język Niemiecki. Liceum i Technikum. Plansze...

  Nasza cena 171,04 zł Normalna cena 245,40 zł
  Niedostępny
 8. -34%
  Das Zauberbuch Starter Aktivbuch CD-ROM. Oprogramowanie Tablicy Interaktywnej

  Das Zauberbuch Starter Aktivbuch CD-ROM....

  Nasza cena 98,34 zł Normalna cena 149,90 zł
  Niedostępny
 9. -18%
  Infos 3B AktivLehrer IWB

  Infos 3B AktivLehrer IWB

  Nasza cena 204,17 zł Normalna cena 249,00 zł
  Niedostępny
Zobacz jako Siatka Lista

Produkty 9

Ustaw kierunek malejący
na stronę

Język niemiecki

Język niemiecki jest drugim najczęściej wybieranym językiem w ramach międzynarodowych dialogów w Europie. W kontaktach z obcokrajowcami to właśnie język niemiecki zaraz po języku angielskim jest zwykle podstawą skutecznej komunikacji. Znajomość języka niemieckiego to większa szansa na znalezienie dobrze płatnej pracy i gwarancja skutecznej komunikacji w takich krajach jak Niemcy, Austria, Szwajcaria, a także Dania, Luksemburg, Belgia czy Holandia.

Podręczniki do języka niemieckiego

W księgarni Eduarena wiemy jak kluczową rolę w karierze zawodowej każdego z nas odgrywa nauka języka niemieckiego. Właśnie dlatego pomoce do nauki takie jak podręczniki, słowniki, fiszki, rozmówki itp. książki do nauki niemieckiego stanowią w ofercie naszej księgarni tak duży udział. W naszej księgarni internetowej znajdziesz blisko 1500 książek. Pomogą Ci one w osiągnięciu sukcesu jakim będzie nauczenie się płynnego rozumienia i mówienia w języku niemieckim. Ponad 700 pozycji stanowią w tym same podręczniki do niemieckiego. W naszej księgarni znajdziesz prawdopodobnie wszystkie możliwe tytuły, z których chcą korzystać nauczyciele.

Podręczniki biznesowe i specjalistyczne do nauki języka niemieckiego

Ogólne podręczniki szkolne pomagają w nauce języka obcego, która jest wystarczająca do biegłego porozumiewania się. W każdym języku występują jednak słowa i zwroty specjalistyczne. Jeśli studiujesz np. medycynę albo ekonomię, z pewnością docenisz fakt, że w naszej ofercie znajdziesz także bogatą ofertę na podręczniki specjalistyczne i biznesowe do nauki języka niemieckiego.

Słowniki niemiecko-polskie i niemiecko - niemieckie

W naszej księgarni językowej znajdziesz bogatą ofertę słowników niemiecko-polskich z profesjonalnie wykonanymi tłumaczeniami i przykładowymi zastosowaniami w codziennej komunikacji. Profesjonaliści z pewnością docenią także szeroki dostęp do słowników niemiecko - niemieckich. W naszej księgarni znajdziesz słowniki sprawdzonych i uznanych na polskim rynku wydawnictw oferujących słowniki do niemieckiego zarówno te ogólne jak i specjalistyczne. Będą to zatem słowniki Langenscheidt, Huebner, PONS, Level Trading, PWN, Lingea i wielu innych znanych i cenionych wydawnictw. W naszej ofercie znajdziesz blisko 100 słowników ogólnych jak i specjalistycznych.

Fiszki, samouczki i rozmówki w języku niemieckim

Wiele osób stawia na samodzielną naukę języka, która ma pozwolić na porozumiewanie się w stopniu komunikatywnym lub ma pozwolić na nauczenie się konkretnej ilości słów i zwrotów, które będą mogli zastosować w pierwszym kontakcie z obcokrajowcem. Fiszki językowe to idealne rozwiązanie, aby w krótkim czasie przyswoić większą ilość słów, w tym przypadku w języku niemieckim. Rozmówki pozwalają na naukę często konkretnych zdań, których możemy użyć np. w hotelu czy restauracji gdy jedziemy na wycieczkę. W naszej ofercie znajdziesz też liczne samouczki i kursy ekspresowe, które pomogą Ci szybko przygotować się np. do wyjazdu służbowego.

Gramatyka, słownictwo i przygotowanie do egzaminów w języku niemieckim

Z pewnością można posługiwać się językiem obcym przy pomocy tylko znajomości konkretnych słówek i zwrotów. Na poziomie podstawowym powinniśmy się dogadać. Jeśli jednak chcemy płynnie mówić i rozumieć drugiego rozmówcę, będzie to wymagało dokładnej znajomości gramatyki konkretnych zwrotów charakterystycznych dla języka niemieckiego. W księgarni językowej znajdziesz podręczniki i książki, które pomogą Ci opanować gramatykę niemiecką, zaawansowane słownictwo i szczegółowo przygotować się do egzaminów potwierdzających znajomość języka niemieckiego.

Literatura i lektury w języku niemieckim

To co wyróżnia naszą księgarnię językową to z pewnością bardzo rozbudowana oferta. Oprócz podręczników i klasycznych pomocy naukowych stawiamy również na naukę języka niemieckiego poprzez czytanie literatury i lektur w języku ich wydania, tzw. w oryginale.