Eduarena - Księgarnia Językowo - Edukacyjna Zarejestruj się lub Zaloguj się
Koszyk

Mein erstes deutsches Bildwörterbuch. Zu Hause

W magazynie
SKU
9788881488285
SKU 9788881488285
Wydawnictwo ELI & ET TOI
Data Wydania 2002
Oprawa Inna
Ilość stron 18
Format 210 x 297
Nasza cena 26,01 zł Normalna cena 28,90 zł
Mein erstes deutsches Bildwörterbuch - Zu Hause - słownik obrazkowy z kolekcji Mein erstes deutsches Bildwörterbuch - einkleben, spielen & lernen przeznaczony dla dzieci w wieku od 3 do 7 lat.

Zakres słownictwa: dom

Poziom trudności A0-A1

Słownik umożliwia dziecku opanowanie podstawowego słownictwa języka niemieckiego (około 100 wyrazów) o tematyce związanej z domem przedstawionej w ośmiu rozdziałach o następujących tytułach:

-Im Schlafzimmer
-Im Bad
-Zeit zum Anziehen
-Wir frühstücken
-In der Küche
-Im Wohnzimmer
-In der Garage
-Im Garten

Prezentowane tematy skonstruowane są wokół dwójki sympatycznych dzieci i ich małego kotka, którzy zachęcają dzieci do wspólnego poznawania niemieckich słówek w miłej i przyjacielskiej atmosferze.

Aktywną zabawę ze słownikiem umożliwiają dołączone do słownika naklejki z rysunkami oraz nazwami przedmiotów, za pomocą których dziecko ma za zadanie uzupełnić puste pola znajdujące się w poszczególnych rozdziałach. Ponadto w każdym rozdziale znajduje się prosta zagadka stymulująca spostrzegawczość dziecka oraz fragment rysunku, który celowo nie został pokolorowany, i który dziecko może pokolorować w dowolny sposób, lub według wskazówek zawartych w poleceniu.

Słownik obrazkowy Mein erstes deutsches Bildwörterbuch - Zu Hause ułatwia dziecku skuteczne zapamiętywanie słówek i wykorzystanie ich w różnych sytuacjach komunikacyjnych dnia codziennego, a ponadto sprzyja nauce języka w sympatycznej i bezstresowej atmosferze oraz może służyć jako uzupełnienie dowolnego kursu nauczania języka niemieckiego.

Słownik obrazkowy Mein erstes deutsches Bildwörterbuch - Zu Hause charakteryzuje się starannym wykonaniem oraz indywidualną i przyjazną szatą graficzną.
Więcej informacji
SKU 9788881488285
Wydawnictwo ELI & ET TOI
Data Wydania 2002
Oprawa Inna
Ilość stron 18
Format 210 x 297