Eduarena - Księgarnia Językowo - Edukacyjna Zarejestruj się lub Zaloguj się
Koszyk

Lektury

Zobacz jako Siatka Lista

Produkty 7

na stronę
 1. -33%
  Niemiecki. Verlorene Welt. Powieść z ćwiczeniami. Poziom A2-B1

  Niemiecki. Verlorene Welt. Powieść z...

  Kevin Hadley, Piotr A. Owsiński
  Nasza cena 23,38 zł Normalna cena 34,90 zł
  Dostępny
 2. -33%
  EDGARD. Klassische Fälle / Klasyczna pułapka. Niemiecki. Kryminał z ćwiczeniami. Poziom B1

  EDGARD. Klassische Fälle / Klasyczna pułapka....

  Nasza cena 23,38 zł Normalna cena 34,90 zł
  Dostępny
 3. -33%
  EDGARD. Niemiecki Kryminał. Die Klassenfahrt B1-B2

  EDGARD. Niemiecki Kryminał. Die Klassenfahrt...

  Nasza cena 23,38 zł Normalna cena 34,90 zł
  Dostępny
 4. -20%
  Zagubiony Świetlik. Das Verlorene Glühwürmchen w wersji dwujęzycznej dla dzieci: niemiecko - polski

  Zagubiony Świetlik. Das Verlorene Glühwürmchen...

  Adam Święcki
  Nasza cena 34,32 zł Normalna cena 42,90 zł
  Dostępny
 5. -10%
  Die Aufzeichnungen des Malte Laurids Brigge + CD

  Die Aufzeichnungen des Malte Laurids Brigge + CD

  Reiner Maria Rilke
  Nasza cena 34,11 zł Normalna cena 37,91 zł
  Dostępny
 6. -10%
  Auf nach Berlin + audio online. Junge ELI Lekturen

  Auf nach Berlin + audio online. Junge ELI Lekturen

  Kerstin Salvador
  Nasza cena 28,71 zł Normalna cena 31,90 zł
  Dostępny
 7. -10%
  Peter Schlemihls Wundersame Geschichte + audio online. Poziom A2

  Peter Schlemihls Wundersame Geschichte + audio...

  Adalbert Von Chamisso
  Nasza cena 28,71 zł Normalna cena 31,90 zł
  Dostępny
Zobacz jako Siatka Lista

Produkty 7

na stronę

Język niemiecki

Język niemiecki jest drugim najczęściej wybieranym językiem w ramach międzynarodowych dialogów w Europie. W kontaktach z obcokrajowcami to właśnie język niemiecki zaraz po języku angielskim jest zwykle podstawą skutecznej komunikacji. Znajomość języka niemieckiego to większa szansa na znalezienie dobrze płatnej pracy i gwarancja skutecznej komunikacji w takich krajach jak Niemcy, Austria, Szwajcaria, a także Dania, Luksemburg, Belgia czy Holandia.

Podręczniki do języka niemieckiego

W księgarni Eduarena wiemy jak kluczową rolę w karierze zawodowej każdego z nas odgrywa nauka języka niemieckiego. Właśnie dlatego pomoce do nauki takie jak podręczniki, słowniki, fiszki, rozmówki itp. książki do nauki niemieckiego stanowią w ofercie naszej księgarni tak duży udział. W naszej księgarni internetowej znajdziesz blisko 1500 książek. Pomogą Ci one w osiągnięciu sukcesu jakim będzie nauczenie się płynnego rozumienia i mówienia w języku niemieckim. Ponad 700 pozycji stanowią w tym same podręczniki do niemieckiego. W naszej księgarni znajdziesz prawdopodobnie wszystkie możliwe tytuły, z których chcą korzystać nauczyciele.

Podręczniki biznesowe i specjalistyczne do nauki języka niemieckiego

Ogólne podręczniki szkolne pomagają w nauce języka obcego, która jest wystarczająca do biegłego porozumiewania się. W każdym języku występują jednak słowa i zwroty specjalistyczne. Jeśli studiujesz np. medycynę albo ekonomię, z pewnością docenisz fakt, że w naszej ofercie znajdziesz także bogatą ofertę na podręczniki specjalistyczne i biznesowe do nauki języka niemieckiego.

Słowniki niemiecko-polskie i niemiecko - niemieckie

W naszej księgarni językowej znajdziesz bogatą ofertę słowników niemiecko-polskich z profesjonalnie wykonanymi tłumaczeniami i przykładowymi zastosowaniami w codziennej komunikacji. Profesjonaliści z pewnością docenią także szeroki dostęp do słowników niemiecko - niemieckich. W naszej księgarni znajdziesz słowniki sprawdzonych i uznanych na polskim rynku wydawnictw oferujących słowniki do niemieckiego zarówno te ogólne jak i specjalistyczne. Będą to zatem słowniki Langenscheidt, Huebner, PONS, Level Trading, PWN, Lingea i wielu innych znanych i cenionych wydawnictw. W naszej ofercie znajdziesz blisko 100 słowników ogólnych jak i specjalistycznych.

Fiszki, samouczki i rozmówki w języku niemieckim

Wiele osób stawia na samodzielną naukę języka, która ma pozwolić na porozumiewanie się w stopniu komunikatywnym lub ma pozwolić na nauczenie się konkretnej ilości słów i zwrotów, które będą mogli zastosować w pierwszym kontakcie z obcokrajowcem. Fiszki językowe to idealne rozwiązanie, aby w krótkim czasie przyswoić większą ilość słów, w tym przypadku w języku niemieckim. Rozmówki pozwalają na naukę często konkretnych zdań, których możemy użyć np. w hotelu czy restauracji gdy jedziemy na wycieczkę. W naszej ofercie znajdziesz też liczne samouczki i kursy ekspresowe, które pomogą Ci szybko przygotować się np. do wyjazdu służbowego.

Gramatyka, słownictwo i przygotowanie do egzaminów w języku niemieckim

Z pewnością można posługiwać się językiem obcym przy pomocy tylko znajomości konkretnych słówek i zwrotów. Na poziomie podstawowym powinniśmy się dogadać. Jeśli jednak chcemy płynnie mówić i rozumieć drugiego rozmówcę, będzie to wymagało dokładnej znajomości gramatyki konkretnych zwrotów charakterystycznych dla języka niemieckiego. W księgarni językowej znajdziesz podręczniki i książki, które pomogą Ci opanować gramatykę niemiecką, zaawansowane słownictwo i szczegółowo przygotować się do egzaminów potwierdzających znajomość języka niemieckiego.

Literatura i lektury w języku niemieckim

To co wyróżnia naszą księgarnię językową to z pewnością bardzo rozbudowana oferta. Oprócz podręczników i klasycznych pomocy naukowych stawiamy również na naukę języka niemieckiego poprzez czytanie literatury i lektur w języku ich wydania, tzw. w oryginale.